آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته pdf

سالهاست با تولید پکیج‌های آموزش حسابداری کاربردی و در کنار آن آموزش حسابداری رایگان توسط زبده‌ترین مدیران مالی کشور از جمله دکتر ساسان مهرانی، مفتخر به جذب بسیاری از علاقمندانِ این حرفه در بازار کار شده‌ایم و خبر خوب اینکه شما هم با مشاهده فیلم آموزش حسابداری در منزل یا محل کار خود به‌سادگی می‌توانید به تمامی این اطلاعات و تجربیات بصورت سریع و یکجا دسترسی پیدا کنید.

نکته:حسابدار کارگاه چه وظایفی دارد تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا در مورد این موضوع توضیح دهیم.

چرا پکیج آموزش حسابداری نیاز؟

حسابداری نیاز با استفاده از تجربیات مدیران مالی مانند دکتر ساسان مهرانی و آقای حسین علیزاده اقدام به تولید ۵۰ ساعت فیلم و جزوات آموزشی تحت عنوان پکیج جامع صفر تا صد حسابداری ویژه بازار کار نموده است تا شما نیز بتوانید ره صد ساله را یک شبه طی کنید و به تمامی این اطلاعات و تجربیات بصورت یکجا دسترسی داشته باشید.

آموزش صفر تا صد شاه کلید طلایی موفقیت شما در بازار کار است.سرفصل‌های آموزشی در پکیج جامع حسابداری بازار کار طوری تعبیه شده که حتی افرادی که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند نیز می‌‌توانند به یک حسابدار حرفه‌ای مبدل شوند. روش آموزشی ما طوری است که مفاهیم و اصول اولیه حسابداری را از پایه شروع و کاربر را تا مرحله تجزیه و تحلیل صورتهای مالی با یک شیب بسیار ملایم به روش مفهومی و انتقال تجربه پیش خواهیم برد.

حسابداری تولیدی چیست؟

حسابدار کارگاه تولیدی، ابتدا باید یک تعریف و بیان دقیق از حسابداری تولیدی داشته باشیم تا بتوانیم موارد دیگر را برای این شاخه از حسابداری بررسی کنیم. حسابداری تولیدی از ابتدا‌ هزینه‌های تولید را به صورت دقیق پیش بینی می‌کند و به مدیر تولیدی کمک می‌کند تا بر قیمت گذاری مدیریت داشته باشد و قیمت محصول نهایی را تعیین می‌کند.

در این صورت مدیر یک شرکت تولیدی به راحتی وارد عرصه صنعت شده و می‌تواند به راحتی‌ برای محصول خود قیمت بگذارد، حقوق و دستمزد کارکنان خود را به صورت معقولانه ارائه دهد ‌‌و هزینه‌های مواد مصرفی را نیز ‌کنترل کند. در این رشته از حسابداری هم یک یا‌ چند حسابدار وظایف معمول در این رشته را انجام می‌دهند، هم‌چنین تمامی هزینه‌های تولید یک محصول را بررسی می‌کنند. حسابداری شرکت‌های تولیدی البته باید هزینه‌ها را کاهش دهد و آن‌ها را به بهترین شکل مدیریت کنند.

Basic to advanced accounting education pdf

هشدار در مورد آموزش حسابداری رایگان!

زمانی که در گوگل عبارت آموزش حسابداری رایگان را جستجو می‌کنیم، پراست از مقالات pdf یا فیلم‌های آموزشی (در بیشتر مواقع مطالب تئوری) که در سایت‌های مختلف از اساتید ناشناخته بارگذاری شده و علاقمندان به این حرفه از آن برای یادگیری حسابداری و اجرای آن در محیط کار واقعی استفاده می‌کنند!

تقویم آموزشی کلاس های آموزش حسابداری

جهت مشاهده آنلاین دوره های در حال ثبت نام یا در حال برگزاری میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید، این تقویم به گونه ای برنامه ریزی شده تا اکثر افراد بتوانند در طول هفته یا آخر هفته در ساعات مختلف جهت ثبت نام در دوره ها اقدام کنند، همچنین نام اساتید در کنار دوره ها نیز ثبت شده و اگر تمایل داشتید با استادی کلاس داشته باشید میتوانید طبق جدول انتخاب نمایید.

مزایای شرکت در دوره آموزش کاردانی حسابداری ویژه بازار کار

شرکت در هر دوره آموزشی مسلما برای شما مزایای خواهد داشت، به همین دلیل برای اینکه کاملا به مزایای این دوره بیشتر آشنا شوید در ادامه مزایای شرکت در دوره کاردانی حسابداری برای شما خواهیم گفت.

معرفی به کار پس از پایان دوره

در صورتی که پس از پایان دوره به هر دلیلی نتوانستید شغل مناسبی پیدا کنید، مجموعه در معرفی شما به شرکت ها و کارفرمایان اقدام خواهد کرد.

دسترسی به صوت و تصویر دوره

شما به بدون محدودیت و همیشگی و در هر ساعات و هر روزی میتوانید ویدیو ها و پادکست های آموزشی دوره دسترسی داشته باشید، این دسترسی فقط مختص شما خواهد بود.

ارائه نسخه آموزشی

شما پس از ثبت نام در دوره آموزش حسابداری ، نسخه آموزشی که برای تمرین و انجام پروژه در حین دوره میباشد دریافت خواهید کرد، این نسخه آموزشی در یادگیری عملی بسیار کمک خواهد کرد.

پشتیبانی در حین آموزش و پس از آموزش

از مهمترین مزایای این دوره پشتیبانی کارشناسان و اساتید دوره های از سوالات و مشکلات دانش پذیران میباشد که به صورت آنلاین، تیکت در سایت ، تلفنی ، حضوری انجام میشود.

حضور رایگان در تمامی وبینار ها

دوره های کاردانی حسابداری به دور صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میشود اما دانش پذیران به مدت یک سال به صورت رایگان میتوانند در وبینار پرسش و پاسخ به صورت زنده شرکت کنند.

خدمات ویژه مجموعه

  • اعطای گواهینامه پایان دوره از شرکت سپیدار سیستم آسیا
  • اعطای گواهینامه پایان دوره ازسازمان فنی وحرفه ای
  • اعطای گواهی حضور در دوره از شرکت بها حساب پویا
  • معرفی به کار تضمینی پس از موفقیت در آزمون پایان دوره
  • پشتیبانی رایگان در طول مدت دوره و به مدت ۳ ماه پس از استخدام
  • ارائه ی فیلم و صدای کلاس در اختیار دانش پذیران
  • ارائه فایل ها و فرم های پرکاربرد حسابداری
  • تهیه روزمه کاری تخصصی و حرفه ای برای دانش پذیران
  • ارائه نسخه آموزشی نرم افزار سپیدار ( جهت تمرین در منزل)

نکته:برای اموزش برنامه پارسیان میتوانید وارد سایت ما شوید.

کلاس حسابداری چگونه برگزار میشود؟

کلاس های حسابداری در دو بخش تئوری و عملی یا کارگاهی برگزار میشود، خیلی از افراد تمایل دارند تا در کنار تئوری عملی نیز آموزش ببینند، ما در آموزشگاه حسابداری بیشتر آموزش ها را از صفر تا صد به صورت کارگاهی یا همان عملی انجام میدهیم، در واقع بخش تئوری خیلی نیست و بیشتر زمان آموزش به صورت عملی میباشد که همین باعث شده تا سطح یادگیری بالاتر رفته و رضایت کاربران را جلب کند.

اساتید با تجربه و متخصص

اساتیدی که در آموزشگاه برای تدریس دوره آموزش حسابداری تدریس میکنند از بین اساتید برتر و با تجربه انتخاب میشوند، در انتخاب اساتید سخت گیری های زیادی داریم چون معتقد هستیم دانش باید در کنار تجربه انتقال داده شود، اساتید ما سعی خواهند کرد تا محیطی مناسب و فضای دوستانه با دانش پذیران فراهم کنند، همچنین شما میتوانید در پایان هر جلسه یا در زمان مناسب کلاس، سوالات و مشکلات خود را با اساتید مطرح نمایید، ما در پایان هر دوره از دانش پذیران نظرسنجی درباره عملکرد اساتید خواهیم داشت.

امکانات آموزشگاه

مجموعه ما سعی کرده تا علاوه بر گسترش شعب در نقاط مختلف تهران، امکانات ، محیط و فضای آموزشی پیشرفته ای برای دانش پذیران فراهم کند، کامپیوتر و سخت افزارهای مناسب حسابداری در اختیار شما قرار خواهد گرفت، کتاب های آموزشی و نسخه دموی آموزشی نیز جهت یادگیری و تمرین در اختیار شما قرار خواهیم داد، استراحت و پذیرایی جهت رفع خستگی و افزایش انرژی ، در صورتی که مشکلی یا پیشنهاداتی جهت بهتر شدن امکانات آموزشگاه داشتید حتما با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا