مزوتراپی برای سفیدی پوست

علت هایی که باعث کدر شدن پوست صورت میشود:

علت های زیادی باعث کدر شدن پوست صورت میشود که راه حل سفید شدن پوست برای داشتن پوست زیبا می توانند با استفاده از روش‌های پزشکی باشد که علت‌هایی که می‌تواند باعث کدر شدن پوست باشد عوامل ارثی ژنتیکی و تغییرات هورمونی و همچنین کمبود ویتامین ها در پوست بدن می‌تواند باعث کدر شدن پوست شود. چه درمان هایی میتوان برای رفع کدر بودن پوست استفاده کرد: برای درمان رفع کدر بودن پوست می‌توان از روش‌های پزشکی نظیره prp و مزوتراپی کربوکسی تراپی استفاده کرد که با استفاده از مزوتراپی می‌توان به رفع سیاهی و کدری پوست و به عنوان یک راه حل سفید شدن پوست استفاده کرده‌اند این روش مواد و پروتئین‌ها و آنزیم های مورد نیاز پوست با استفاده از سرنگ های ریز به لایه میانی پوست تزریق می‌شود و باعث شفافیت و از بین رفتن چین و چروک و تغذیه پوست میشود.

چه کسانی می توانند از این روش استفاده کنند:

با استفاده از روش مزوتراپی می توان به عنوان یک راه حل سفیدشدن پوست کمک گرفت که تمام افرادی که از کدر بودن پوست خود ناراحت هستند و با استفاده از درمانهای خانگی نتوانستند به رفع کدری پوست خود کمک کنند می توانند با استفاده از روش مزوتراپی به عنوان راه حل سفیدشدن پوست کمک بگیرند. مزیت‌های استفاده از روش مزوتراپی: با استفاده از روش مزوتراپی به عنوان راه حل سفید شدن پوست می توان گفت که باعث رفع سیاهی و کبود با استفاده از روش مزوتراپی به عنوان راه حل سفید شدن پوست می توان گفت که باعث رفع سیاهی پوست با استفاده از مواد مغذی و پروتئین های زیر لایه های پوست می شود و دوره بهبودی این درمان کوتاه می باشد و بدون هیچ گونه جای زخم این روش را می توان انجام داد.

مراقبت های قبل از انجام روش مزوتراپی:

قبل از انجام هر روش مزوتراپی با عنوان راه حل سفید شدن پوست باید حمام کرده باشید و پوست خود را تمیز کرده باشیم و از هیچ گونه آرایشی بر روی پوست خود استفاده نکرده باشید و هیچگونه داروی رقیق کننده خون را نیز استفاده نکرده باشید. مراقبت های بعد از انجام روش مزوتراپی: بعد از انجام روش مزوتراپی به عنوان راه حل سفید شدن پوست سعی کنید برای رفع کبودی و جای سوزش از کمپرس آب یخ بر روی محل های انجام مزوتراپی استفاده کنید و از شستن صورت خود تا ۲۴ ساعت خودداری کنید و برای تسکین دردهای خود می‌توانید از استامینوفن استفاده کنید. هزینه های مربوط به انجام روش مزوتراپی بستگی به تعداد جلساتی دارد که پزشک معالج برای شما در نظر گرفته است همچنین دوز داروی مصرفی که برای شما استفاده می شود می تواند بر هزینه ها تاثیر گذار باشد.

و از خدمات فوق العاده این روش بر روی زیبایی صورت خمزوتراپی روشن کننده یکی از روش های محبوب زیبایی و جوانسازی پوست در حال حاضر می باشد که مورد استفاده هم آقایان و هم بانوان می باشد. مزوتراپی همچنین در تمامی نقاط بدن قابل استفاده می باشد. در صورت به عنوان یا مزوتراپی جای جوش و یا برای رفع تیرگی اطراف چشم ها، در دست ها برای لاغری بازوها، در پاها و در شکم و پهلو برای، همچنین در پوست سر برای درمان ریزش مو و یا جلوگیری از آن و … . به عنوان روشی کاملا ایمن و مفید برای سلامتی، مزوتراپی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد در تمامی سنین و گروه ها باشد. یکی از کاربردهای این روش، روشن کردن پوست می باشد. با استفاده از مزوتراپی، می توانید تیرگی پوست را از بین ببرید و علاوه بر روشن کردن پوست، لک ها و جای جوش و زخم را نیز می توان از بین برد.

چگونه مزوتراپی پوست را روشن می کند

، تزریق مواد مغذی مانند ویتامین ها، اسید های آمینه، اسید هیالورونیک، آنتی اکسیدان ها، عصاره گیاهان و برخی مواد مفید دیگر به پوست می باشد. تزریق های مزوتراپی غالبا در عمق 1 تا 4 میلیمتری پوست انجام می شوند و عموما بدون درد می باشند. با تزریق این مواد به داخل پوست، به دلیل رساندن مواد مغذی، پوست تغذیه می شود و عملکرد رنگدانه ها نیز ضعیف تر خواهد شد. به علاوه، با ورود سوزن ها به پوست، عمل کلاژن سازی که با بالا رفتن سن کاهش می یابد، تحریک شده و کلاژن و الاستین بیشتری تولید خواهد کرد. کلاژن و الاستین از اصلی ترین نیاز های پوست برای محکم شدن و جوان ماندن می باشد که بدین ترتیب، با انجام این روش و افزایش میزان آن ها، همه نیاز های پوست برآورده و بازسازی خواهد شد.

مزوتراپی روشن کننده چگونه است

برای انجام مزوتراپی روشن کننده، پزشک ابتدا پوست ناحیه مورد نظر را با استفاده از کرم بی حسی، می پوشاند تا احساس درد در شما به کمترین میزان ممکن برسد. سپس مواد بی حسی را از روی پوست پاک کرده و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده، پوست ناحیه مورد نظر را ضد عفونی خواهد کرد. مرحله بعد، انجام تزریق هاست. تزریق ها با استفااده از دستگاه به صورت گروهی و یا از طریق دست و به صورت تکی، انجام می شود. محلول روشن کننده وارد لایه های عمیق پوست، جایی که کرم های روشن کننده به آن نمی رسند، وارد می شود و بیشترین میزان تاثیر را خواهد داشت. معمولا پس از انجام یک تا دو جلسه، نتایج استفاده از این روش، به وضوح مشخص خواهند شد.

تعداد جلسات مزوتراپی روشن کننده

در خصوص تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی روشن کنند، باید بدانید که تعداد جلسات، در افراد مختلف کاملا متفاوت می باشد. دلیل این تفاوت نیز عواملی مانند سن،نوع پوست، مواد مورد استفاده در مزوتراپی و تشخیص پزشک خواهد بود. همچنین برای بهره گیری هر چه بیشتر و بهتر از مزوتراپی، بهتر است تمامی جلسات، به صورت کامل انجام شود. میزان ماندگاری مزوتراپی روشن کننده پوست در همه افراد یکسان نیست. میزان ماندگاری به کیفیت مواد مورد استفاده در مزوتراپی، سن، روش پزشک و حتی سبک زندگی افراد بستگی دارد. در صورت داشتن رژیم های غذایی و ورزشی مناسب، در مواردی ماندگاری دائمی نیز گزارش شده است.

مزوتراپی روشن کننده زیر چشم

سیاهی های اطراف چشم می توانند در اثر عوامل متعددی مانند سن، قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید، عوامل ژنتیکی و … ایجاد شوند. اما اگر نواحی اطراف چشم های شما تیره است، نگران نباشید. مزوتراپی، روشی برای از بین تیرگی های دور چشم نیز هست. در مزوتراپی برای ، ترکیبی از ویتامین ها، هورمون ها و آنزیم ها به ناحیه اطراف چشم شما تزریق می شود که باعث محکم شدن پوست این ناحیه و جوان سازی آن می شود. این تزریق به پوست شما کمک می کند تا کلاژن و الاستین بیشتری تولید کند و بدین ترتیب، اطراف چشم، روشنتر شود. همچنین با انجام این روش و از طریق افزایش استحکام پوست، میزان چین و چروک ها نیز کاهش یافته و صورت جوانتری خواهید داشت. ، به عنوان روشی چند منظوره، مزایای بسیار زیادی در مقایسه با سایر روش های روشن کننده به همراه خواهد داشت. مزوتراپی روشن کننده پوست:

 • روشی کاملا ایمن، بدون درد و خونریزی و غیر جراحی می باشد.
 • علاوه بر روشن کردن پوست، به و و نیز کمک خواهد کرد.
 • روشی سریع می باشد. چه از نظر زمان انجام و چه از نظر مشاهده نتایج.
 • بعد از انجام این روش نیاز به استراحت و یا مراقبت خاصی نخواهید داشت.
 • از لحاظ قیمت نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد.
 • علاوه بر روشن شدن پوست صورت، برای روشن کردن پوست بدن نیز به کار می رود.

عوارض مزوتراپی روشن کننده پوست

عوارض مزوتراپی روشن کننده به شرطی که شما این روش را نزد پزشک متخصص انجام دهید بسیار کم است. برای انجام این روش هیچ گونه عوارض خاصی گزارش نشده است. به یاد داشته باشید که برای داشتن روشی بدون عوارض، قبل از انجام این روش، در صورت استفاده از داروهای خاص یا داشتن بیماری های خاص، پزشک خود را مطلع سازید. به صورت کلی ممکن است بعد از انجام مزوتراپی کمی قرمزی، درد کم، تورم خفیف و خارش را در نواحی تزریق تجربه کنید. تمامی علائم احتمالی ذکر شده کاملا طبیعی هستند و ظرف 1-2 وز برطرف خواهند شد.

چه کسانی نمی توانند مزوتراپی روشن کننده انجام دهند

افرادی که دارای بیماری هایی مانند دیابت، نقص سیستم ایمنی، بیماری های قلبی و عروقی و یا بیماری های خود ایمنی هستند، نمی توانند مزوتراپی روشن کننده را انجام دهند. همچنین در نظر داشته باشید که انتخاب مرکز مناسب و پزشک با تجربه، برای انجام انواع روش های مزوتراپی، بسیار حائز اهمیت می باشد و در کیفیت نتایج نیز کاملا موثر خواهد بود. ، مرکزی است که در هنگام اعمال روش های مزوتراپی، نکات و موارد مهم ایمنی را نیز در نظر داشته باشد.ما در ، با بهره گیری از پزشکان متخصص و کادری مجرب، آماده ارائه کلیه خدمات مزوتراپی به شما عزیزان خواهیم بود. جهت تماس با مرکز و مشاوره رایگان با متخصصان ما، می توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید.

 • باید قبل از انجام مزوتراپی، مشاوره قبل از انجام مزوتراپی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد.
 • از متد ها و دستگاه های جدید و به روز دنیا استفاده کند.
 •  در انجام انواع روش های مزوتراپی، از پزشکان متخصص و به نام بهره گیرد.
 • موارد بهداشتی را به صورت کامل رعایت نماید.
 • از بهترین برند های مزوتراپی استفاده کند.
 • دارای کادری مجرب و آموزش دیده برای انجام تمامی امور مربوط به خدمات موجود، باشد.

هزینه مزوتراپی روشن کننده

هزینه انواع مزوتراپی، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. با توجه به شرایط هر فرد و میزان مواد مورد نیاز برای مزوتراپی و همچنین تعداد جلسات هزینه مزوتراپی برای افراد مختلف، متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با راهوارطب ، تماس حاصل نموده و از طریق مشاوره با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص انواع مزوتراپی را کسب نمایید. ، با بهره گیری از پزشکان بنام و کادری مجرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، در خصوص تمامی روش های مزوتراپی می باشد. برای بهره مندی هر چه بیشتر شما عزیزان از خدمات ین مرکز، برای انواع مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی غبغب، مزوتراپی سلولیت و … تخفیف هایی در نظر گرفته شده است. شما می توانید از طریق تماس با مرکز و ارتباط با کارشناسان ما، اطلاعات لازم در خصوص تخفیف های ارائه شده را کسب نمایید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا