انفجار بازدید پیج با ورود سریع به اکسپلور اینستاگرام

تنها راه برای ورود سریع به اکسپلور اینستاگرام!

قبلا در مقاله ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کامل در مورد این توضیح داده ایم که چه محتوایی و چه فعالیت هایی را پست شما را به صورت قطعی وارد اکسپلور می کند اما نکته مهم این است که خیلی وقت ها زمان کافی برای این کار یا حتی خلاقیتی برای ساخت پست های جذاب نداریم. از حق نگذریم ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام کار آسانی نیست و همیشه در هر شرایطی این ترفندها جواب نمی دهد! اما آیا راه کار بهتاکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین مکان ها برای بیشتر دیده شدن و جذب فالوور رایگان و هدفمند است. پست هایی که در اکسپلور اینستاگرام می بینید دقیقا پست هایی است که مورد علاقه شماست.

اگر بتوانید پست های خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنید بدون نیاز به هزینه های تبلیغاتی می توانید افزایش فالوور واقعی و هدفمند را تجربه کنید. چون وارد شدن پست ها در اکسپلور مساوی با دیده شدن چندین برابری آنهاست. چطور به اکسپلور اینستاگرام وارد شویم؟ چطور در اکسپلور دیده شویم؟ چطور از اکسپلور اینستاگرام فالوور جذب کنیم؟ دقیقا این ها سوالاتی است که برای گرفتن پاسخ شان تصمیم گرفتید تا این مقاله را بخوانید. درسته من هم قول می دهم تا همه چیز را درباره اکسپلور اینستاگرام به شما بگویم. در این مقاله قرار است در مورد فعال سازی، تنظیمات و مدیریت اکسپلور اینستاگرام، نحوه ورود و دیده شدن پست ها در آن، از طریق اکسپلور و همینطور خرید خدمات ورود به اکسپلور صحبت کنم. پس اگر خیلی مشتاق هستید تا اکسپلور اینستاگرام را از آن خود کنید تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

Exploding page views with quick access to Instagram Explorer

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور اینستاگرام یا Explore دقیقا همان جایی در اینستاگرام است که ممکن است ساعت ها در آن باشیم و نفهمیم به ما چه گذشت! در این قسمت تصاویر و ویدیوهایی به ما نشان داده می شود که مورد علاقه ماست و هیچ ربطی هم به این ندارد که ما چنین پیج هایی را دنبال کرده ایم یا خیر! در واقع پست های قسمت سرچ اینستاگرام همان اکسپلور است.

الگوریتم اینستاگرام در بخش اکسپلور به روشی کار می کند که گویا می داند ما به چه چیزهایی علاقه داریم. پست هایی را نشان می دهد که ما دوست داریم. حالا چطور چنین چیزی ممکن است؟ ببینید اینستاگرام فعالیت ما را زیر نظر دارد و می بینید که ما در روز به چه پست هایی با چه موضوعاتی واکنش نشان می دهیم. بیشتر روی چه موضوعاتی توقف می کنیم. اگر لایک و کامنت هم نزاریم باز هم می فهمد که ما به چه چیزهایی علاقه داریم! جالب نیست؟ به همین دلیل است که اینستاگرام را تبدیل به یک اپلیکیشن جذاب و صد البته اعتیاد آور تبدیل کرده است.

الگوریتم اکسپلور اینستاگرام چه طور کار می کند؟

الگوریتم اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت و هوشمندانه تر شدن است و به امکانات آن افزوده می شود. همانطور که قبلا گفتم، اینستاگرام با در نظر گرفتن واکنش هایی که شما روی پست هایی که در روز می بینید دارید متوجه علایق شما می شود. البته این به منظور این نیست که محتوایی که در اکسپلور اینستاگرام می بینید صرفا علایق شماست! بله ممکن است علایق دوستان تان (کسانی که فالو کردید و شما را فالو کردند) هم باشد. به همین خاطر ممکن است در اکسپلور خود پست هایی را ببینید که دوست نداشته باشید و چون فالوورهای شما آن ها را دوست دارند به شما نمایش داده می شود. البته در ادامه به شما می گویم چطور اکسپلور اینستاگرام خود را پاکسازی کنید.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را فعال کنیم؟

اکسپلور اینستاگرام  چیزی نیست که بخواهید فعال یا غیرفعالش کنید! اکسپلور اینستاگرام به طور پیشفرض برای همه فعال است اما محتوایی که در آن نمایش داده می شود برای همه کاربران یکسان نیست! برای اینکه وارد اکسپلور اینستاگرام شوید کافی است روی آیکونی که در تصویر زیر می بینید بزنید تا اکسپلور اینستاگرام خود را مشاهده کنید.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاک کنیم؟

شاید شما هم به فکر حذف اکسپلور اینستاگرام هستید یا اینکه بخواهید اکسپلور اینستاگرام خود را پاک کنید. یکی از دلایلش این است که وقت تان را تلف می کند یا محتوای شلوغ آن برای شما آزار دهنده است. به خاطر همین هم به فکر بستن اکسپلور اینستاگرام خود هستید. اکسپلور اینستاگرام نه حذف می شود نه قفل! اما می توانید محتوای آن را تغییر دهید و پست هایی که در آن می بینید مطابق میل شما باشد. در این صورت دیگر برای شما آزار دهنده نخواهد بود. در ادامه به شما می گویم که چطور اکسپلور اینستاگرام خود را پاکسازی کنید.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را تغییر دهیم؟

شاید شما هم به دنبال این سوال هستید که چگونه اکسپلور اینستاگرام را پاکسازی کنیم یا چگونه اکسپلور اینستاگرام را ریست کنیم؟ دکمه ای وجود ندارد که با زدن آن بتوانید محتوای اکسپلور اینستاگرام خود را تغییر دهید اما راه کارهایی وجود دارد که اگر از آن ها استفاده کنید در مدت زمان کوتاهی می توانید اکسپلور اینستاگرام خود را تغییر دهید.

اولین کاری که برای مدیریت اکسپلور اینستاگرام باید انجام دهید این است که پست هایی که در اکسپلور اینستاگرام می بینید و دوست ندارید را باز کنید و از سه نقطه بالا سمت راست گزینه Not interested In This Post را بزنید. درست مثل تصویر زیر: دومین کار برای تغییر پست های پیشنهادی اینستاگرام در اکسپلور خود این است که پست هایی که علاقه دارید را بیشتر ببینید و با آن ها در تعامل باشید. وقتی پستی که باب میل تان نیست را می بینید به سرعت از آن عبور کنید و بر عکس پست هایی را که دوست دارید را حتما لایک و سیو کنید. با این کار بعد از مدت کوتاهی محتوای اکسپلور شما طبق سلیقه شما می شود.

اگر وارد اکسپلور اینستاگرام شوید چه مزایایی دارد؟

به طور کلی اگر پست های شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود تعامل مخاطبان هدفمند شما با پیج تان بیشتر می شود و پست های شما بیشتر از حد ممکن دیده می شود و این دیده شدن در نهایت باعث افزایش فالوور پیج شما و قوی تر شدن برند شما خواهد شد. اگر محصولات و خدماتی برای فروش دارید هم قطعا فروشتان به طرز عجیبی افزایش پیدا می کند. یکی از مهمترین مزیت های وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام به ویژه برای کسب و کارهای کوچک این است که نیازی نیست هزینه ای را برای جذب فالوور  پرداخت کنند. چون به محض اینکه وارد اکسپلور شوند بدون هیچ هزینه ای فالوورهایشان روز به روز افزایش پیدا می کنند.

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

خب بریم سراغ اصل مطلب یعنی وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام و افزایش فالوور رایگان و واقعی! تا اینجا بیشتر در مورد حاشیه های اکسپلور صحبت کردم ولی الان وقت این رسیده که به سوال مهم و پرتکرار چیکار کنم پستم بره تو اکسپلور تا سیل عظیمی از مخاطبان هدف وارد پیجم بشن جواب بدهم.

شاید پیش خود بگویید پست هایی که در اکسپلور دیده می شوند کاملا شانسی وارد اکسپلور شدند و هیچ معیار خاصی برای این کار وجود ندارد. بعضی ها هم عقیده دارند پیج های خیلی بزرگی که فالوورهای زیاد دارند و قدیمی هم هستند شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور دارند. در صورتی که اصلا اینطور نیست! نه شانسی است و نه به قدمت و اعتبار پیج ربط دارد. پس داستان چیه؟ داستان اینه که الگوریتم اینستاگرام اصلا اونجوری که شما فکر می کنید نیست. بلکه خیلی از پیج های معابر که درحال فعالیت هستند از روش های دیگری هم مانند  buy instagram profile visits استفاده می کنند تا در ردیف پیج هایی با تعامل بالا  قرار گیرند قبلا در مورد الگوریتم اینستاگرام و نحوه چیدمان محتوای درون اکسپلور برای مخاطبان صحبت کردم. اما الان قصد دارم در مورد الگوریتم ورود به اکسپلور اینستاگرام برای پیج های بیزنسی و کسانی که دوست دارند پست هایشان وارد اکسپلور شود صحبت کنم. پس در ادامه همراه من باشید.

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام

قبل از هر چیز باید اکسپلور اکانت اینستاگرام خود را بهینه کنید. منظورم اکانت بیزنسی یا اکانت کاری خودتان است. (تو اکانت شخص تون هر کاری دوست دارید انجام بدید) اکسپلور اینستاگرام خودتان باید پست هایی را به شما نشان دهد که دقیقا مطابق با حوزه کاری پیج تان است. این اولین و مهم ترین نکته قبل از ورود به اکسپلور است. دلیلش هم این است که اینستاگرام متوجه حوزه فعالیت شما می شود و شانس وارد شدن پست های شما در اکسپلور نیز افزایش پیدا می کند. قبلا در همین مقاله در مورد نحوه پاکسازی و تغییر محتوای پست ها در اکسپلور صحبت کردم و 2 راه کار خوب و کوتاه مدت به شما گفتم که حتما باید ازش استفاده کنید.

شناسایی پرسونای مخاطب

فرق اینستاگرام با دیگر شبکه های اجتماعی در این است که مردم برای سرگرم شدن این پلتفرم را انتخاب کرده اند. فرقی نمی کند کسب و کار شما در چه موضوعی است، مهم این است که مخاطبان خود را سرگرم کنید. محتوای شما در کنار مفید بودن باید جذاب و سرگرم کننده نیز باشد. اینجاست که شناخت پرسونای مخاطب معنا پیدا می کند. منظور از پرسونای مخاطب این است که مخاطبان خود را دقیقا بشناسید. علاوه بر سن و سال، سلیقه، میزان درآمد، محل سکونت و … باید بدانید که نیازشان چی هست؟ اما به طور کلی هر کاربری که در اینستاگرام است تحت تاثیر پست های جذاب، سرگرم کننده و فان پیج های اینستاگرامی، پست های این مدلی را می پسندد. هیچ فرقی هم نمی کند برای کدام پیج باشد.

عنوان و کاور جذاب راز اصلی ورود به اکسپلور

یادم رفت این را به شما بگویم. همه پست ها به صورت پیشفرض وارد اکسپلور می شوند اما همه شون ماندگار نیستند! خب این یعنی چیه؟ یعنی اینکه هر پستی که در اینستاگرام منتشر می شود در اکسپلور هم دیده می شود اما اگر جذابیتی نداشته باشد سریع از اکسپلور بیرون می رود. الگوریتم اینستاگرام پست ها را هنگام انتشار به چند نفری در اکسپلور نشان می دهد. اگر واکنش های نسبت به آن پست کم بود در اکسپلور افراد دیگر به هیچ وجه نشان داده نمی شود. یکی از مهمترین عواملی که ممکن است پست های شما را در اکسپلور ماندگار کند انتخاب عنوان و کاور جذاب برای پست است. اگر همین حالا به پست های داخل اکسپلور خود توجه کنید حداقل 70 درصد از محتوای اکسپلور شما را پست هایی با عناوین جذاب (البته زرد) تشکیل داده اند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا