مجله عمومی

خرید کامنت اینستاگرام چه تأثیری دارد؟

خرید کامنت به چه معناست؟

کامنت به معنای نظر دادن است. اپلیکیشن اینستاگرام علاوه بر لایک یا پسندیدن پست‌ها، یک قابلیت دیگر نیز برای پست‌ها در نظر گرفته که همان کامنت گذاشتن یا نظر دادن است. بسیاری از افراد جهت گسترش فعالیت‌های خود نسبت به خرید کامنت ایرانی اینستاگرام اقدام می‌کنند که در ادامه بیش‌تر در این رابطه صحبت کرده‌ایم.

خرید کامنت ایرانی اینستاگرام
خرید کامنت

افراد و کاربران دیگر به کمک کامنت گذاشتن، نظر واقعی خود را در خصوص پست‌ها و محتواهای شما ارائه می‌دهند. البته شما قادرید که نحوه کامنت گذاری را نیز مدیریت کنید. برای مثال توانایی مسدود کردن کامنت‌ها را برای همه‌ کاربران یا کاربرانی که شما را دنبال نکرده‌اند، دارید. شما همچنین می‌توانید کامنت‌های به خصوصی را حذف یا پین کنید.

اگر می‌خواهید نسبت به خرید کامنت اقدام کنید، باید بدانید که کامنت‌ها دسته بندی می‌شوند. در بخش زیر این دسته‌ بندی‌ها را ذکر کرده‌ و هر کدام را به طور مجزا تعریف کرده‌ایم، با ما همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. امیدواریم که متن پیشرو راهنمای مناسبی برای شما در زمینه خرید کامنت اینستاگرام باشد.

کامنت انگلیسی

بالا بردن و افزایش کامنت اینستاگرام
خرید اینستاگرام

افرادی که نسبت به خرید کامنت انگلیسی اقدام می‌کنند دو دسته هستند. دسته‌ی اول برای رهایی از بلاک شدن که هیچ تأثیری ندارد و دسته‌ی دوم پیج‌های آموزش زبان دارند. این نوع کامنت‌ها که به نظرات بین المللی معروف هستند، به زبان‌های مختلف و به صورت کوتاه یا بلند وجود دارند.

کامنت سفارشی ایرانی

این نوع کامنت‌ها کاملاً واقعی هستند و از طرف کاربران فعال برای شما ارسال می‌شوند. سرعت این کامنت‌ها بالا بوده و با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

کامنت ارزان

اگر پیج خرید و فروش دارید یا مربوط به کسب و کارتان است، به شما خرید کامنت ارزان را پیشنهاد می‌دهیم. البته خدماتی نظیر پشتیبانی، ارسال سریع و غیره نیز همراه آن‌ها درج می‌شود که قیمت منصفانه‌ای نیز دارند.

کامنت فیک

این نوع کامنت‌ها توسط اکانت‌های فیک زیر پست‌های شما قرار می‌گیرند و از نوع کامنت‌های واقعی قابل تفکیک هستند. در برخی موارد این نوع کامنت‌ها نیز کاربرد خوبی برای صاحب پیج دارد.

کامنت مرتبط یا واقعی

این مدل کامنت‌ها معمولاً به دلخواه خود کاربر نگاشته می‌شوند و به صورت خارجی، ایرانی یا زبان محلی هستند. این مدل کامنت‌ها به هیچ عنوان قابل تفکیک از کامنت‌های اصلی نیستند. سایت‌های فروش کامنت واقعی معمولاً قوانینی نظیر عدم منشن یا هشتگ، متن کم‌تر از چهل کاراکتر، مسئولیت متن نوشته شده کاملاً بر عهده کاربر و غیره وضع می‌کنند.

کامنت فوری

کامنت‌های فوری یا آنی را ظرف مدت یک تا پانزده ثانیه به پست‌های شما تزریق می‌کنند. این نوع کامنت‌ها مناسب کاربرانی است که در لحظه نیازمند افزایش کامنت‌ هستند. خرید این مدل کامنت معمولاً همراه با گارانتی است.

کامنت آماده

چنانچه فرصتی برای سفارش کامنت به خصوصی را ندارید، می‌توانید از این نوع کامنت‌ها که می‌توانند به زبان فارسی یا خارجی باشند، خریداری کنید.

کامنت مختلط توسط ربات

این نوع کامنت توسط ربات‌ها ارسال می‌شوند و حاوی متن، هشتگ و یا ایموجی هستند. باید بدانید که احتمال ریپورت شدن پست یا پیج شما به دلیل گذاشتن این نوع کامنت بسیار پایین است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا