کسب و کار محلیمجله عمومی

چرا ساعت اینستا جلوعه؟

چگونه ساعت اینستاگرام را تغییر دهیم؟

بهترین جواب:

  • برای تغییر ساعت در اینستاگرام، برنامه را باز کنید و به پروفایل خود بروید.
  • روی سه خط در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • به پایین بروید و روی تاریخ و زمان ضربه بزنید.
  • منطقه زمانی را تغییر دهید و زمان را بر اساس آن تنظیم کنید.

چگونه تاریخ و ساعت اینستاگرام را تغییر دهید؟

برای تغییر تاریخ و ساعت در اینستاگرام و smm panel، برنامه را باز کنید و به پروفایل خود بروید. روی سه خط در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید، سپس “تنظیمات” را انتخاب کنید. به پایین بروید و روی «تاریخ و زمان» ضربه بزنید، سپس از دکمه‌های تنظیم برای تنظیم تاریخ و زمان استفاده کنید.

چگونه زمان را در اینستاگرام تعیین کنیم؟

اگر زمان شما در اینستاگرام خاموش است، می توانید آن را در تنظیمات برنامه تنظیم کنید. برای این کار اینستاگرام را باز کنید و روی تب Profile ضربه بزنید. سپس روی نماد تنظیمات ضربه بزنید (به نظر می رسد یک چرخ دنده). به پایین بروید و روی تنظیمات داستان ضربه بزنید.” در بخش «پس فرکانس»، می‌توانید تعداد دفعات ارسال داستان‌ها را انتخاب کنید.

چگونه می توانم 24 ساعت خود را در اینستاگرام تغییر دهم؟

برای تغییر منطقه زمانی خود در اینستاگرام، به پروفایل خود بروید، سپس روی Edit profile ضربه بزنید. در قسمت «مکان»، روی «تغییر» ضربه بزنید و منطقه زمانی خود را انتخاب کنید.

چگونه زمان استوری اینستاگرام را تغییر می دهید؟

برای تغییر زمان استوری اینستاگرام، استوری را باز کنید و روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. سپس روی «ویرایش» ضربه بزنید. سپس می توانید زمان را با کشیدن نوار لغزنده تغییر دهید.

چگونه زمان را از 24 ساعت به 12 ساعت تغییر می دهید؟

برای تغییر زمان استوری اینستاگرام، استوری را باز کنید و روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. سپس روی «ویرایش» ضربه بزنید. سپس می توانید زمان را با کشیدن نوار لغزنده تغییر دهید.

چگونه می توانم زمان را 12 ساعت تغییر دهم؟

برای تغییر ساعت به ساعت 12 ابتدا باید متوجه شوید که الان ساعت چند است. برای این کار می توانید از وب سایت یا اپلیکیشن تبدیل زمان استفاده کنید. هنگامی که زمان فعلی را در اختیار دارید، سپس می توانید از آن اطلاعات برای تعیین نحوه تغییر آن به ساعت 12 استفاده کنید. به احتمال زیاد، باید 12 ساعت از زمان فعلی کم کنید.

آیا می توانید زمان خود را در اینستاگرام محدود کنید؟

بله، می توانید مدت زمانی را که شخصی در اینستاگرام می گذراند محدود کنید. در برنامه، به Settings > Your Time on Instagram بروید. از آنجا، می‌توانید محدودیت روزانه برای مدت زمانی که می‌خواهید در برنامه صرف کنید، تعیین کنید.

چگونه از ساعت 24 ساعته استفاده می کنید؟

ساعت 24 ساعته که به عنوان زمان نظامی نیز شناخته می شود، یک سیستم زمانی است که در آن روز به 24 ساعت تقسیم می شود که هر ساعت شامل 60 دقیقه است. ساعت 24 ساعته توسط ارتش، هوانوردی، حمل و نقل و صنایع دیگر استفاده می شود. برای خواندن ساعت 24 ساعته، از ستون سمت چپ شروع کنید و در عرض بخوانید. زمان در یک ساعت 24 ساعته همیشه بر حسب تعداد ساعاتی که از نیمه شب گذشته است بیان می شود.

چگونه به زمان 24 ساعته تبدیل کنیم؟

برای تبدیل از زمان 12 ساعته به زمان 24 ساعته، به سادگی 12 ساعت را به ساعت های نشان داده شده اضافه کنید. برای مثال، 17:00 در 17 ساعت، 00:24 خواهد بود.

چگونه از SnoopReport استفاده می کنید؟

SnoopReport ابزاری است که می تواند برای کمک و بررسی حوادث امنیتی احتمالی استفاده شود. می توان از آن برای جمع آوری اطلاعات در مورد دستگاه ها و کاربران در شبکه و همچنین برای نظارت بر فعالیت ها و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کرد. SnoopReport می تواند برای تولید گزارش در مورد دستگاه ها، کاربران و فعالیت ها و همچنین برای شناسایی حوادث امنیتی احتمالی استفاده شود.

شاید تا به حال شنیده باشید که زمان پست گذاشتن در اینستاگرام در پیشرفت پیج‌های اینستاگرامی تاثیر زیادی دارد. اما چه فرقی دارد که یک پست را در چه ساعتی از شبانه روز منتشر کنیم؟ در این مقاله می‌فهمیم چرا زمان پست گذاشتن در اینستاگرام مهم است. همچنین یاد می‌گیریم چه ساعتی پست بگذاریم تا بیشترین تعامل را بگیریم و پست‌هایمان را به اکسپلور ببریم. با ما همراه باشید!

چرا زمان پست گذاشتن در اینستاگرام مهم است؟

برای اینکه بهتر متوجه شوید چرا مهم است که چه ساعتی در اینستاگرام پست بگذاریم، به مثالی که در ادامه می‌آید، توجه کنید. فرض کنید شما یک فروشگاه بزرگ در مرکز شهر دارید. این فروشگاه از ساعت 3 تا 5 صبح باز است و مشتریان فقط در این ساعات می‌توانند از آن خرید کنند. به نظر شما، فروشگاهی دارید می‌تواند برای شما سود خوبی به همراه داشته باشد؟ قطعاً خیر. چون در ساعات شلوغ شهر بسته است و زمانی باز است که کسی در شهر رفت و آمد نمی‌کند.

پست گذاشتن در اینستاگرام هم دقیقا به همین شکل است. تعامل در اینستاگرام، حرف اول را در موفقیت پیج‌ها می‌زند. حتی پیج‌های با فالوور بالا و تعامل کم هم نمی‌توانند به درآمد خوبی از طریق اینستاگرام دست یابند. به همین دلیل باید در ساعتی پست بگذاریم که افراد زیادی در اینستاگرام آنلاین هستند. در این صورت پست‌های ما بازدید بیشتری می‌خورد و شانس ما برای دریافت تعامل بیشتر (لایک، کامنت، سیو و شیر) افزایش می‌یابد.

پس از این که به اهمیت زمان پست گذاشتن در اینستاگرام پی بردیم، نوبت آن است که بدانیم چه ساعتی پست بگذاریم تا تعامل زیادی از سمت کاربران دریافت کنیم. طبیعتاً برای یافتن پاسخ این سوال باید به دنبال ساعت‌هایی از روز باشیم که شانس فراغت و آنلاین بودن افراد جامعه بیشتر باشد. پس به دنبال زمان‌هایی باشید که خارج از تایم کاری بوده و افراد زیادی در این زمان‌ها بیکار باشند. بهترین زمان‌ها برای پست گذاشتن عبارتند از:

7-9 صبح

معمولاً همه ما عادت داریم پس از بیدار شدن از خواب، گوشی خود و صفحات مجازیمان را چک کنیم. پس اگر در این زمان‌ها پستی منتشر شده باشد، به احتمال زیاد آن را خواهیم دید و با آن تعامل خواهیم داشت. پس ما هم می‌توانیم از این فرصت استفاده کرده و پست‌هایمان را در ساعات اولیه روز انتشار دهیم. حتی افراد شاغل هم در این ساعات گوشی‌های خود را چک می‌کنند؛ یا قبل از خروج از خانه یا در مسیر محل کارشان در اتوبوس، مترو یا وسایل نقلیه دیگر.

11-14 ظهر

دومین دوره زمانی از روز یعنی ساعات 11 الی 14 ظهر معمولاً تایم استراحت افراد شاغل و همچنین افراد خانه‌دار است. همچنین افراد زیادی در این ساعات پس از صرف نهار ممکن است دقایقی اینستاگرام را چک کنند. پس این ساعت‌ها هم می‌توانند جزو ساعات شلوغ اینستاگرام و یکی از فرصت‌های خوب انتشار پست باشند. پس اگر از خود می‌پرسید که چه ساعتی پست بگذاریم، این زمان می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

13-17 عصر

در این ساعات افراد شاغل زیادی از سر کار به خانه خود برگشته‌اند و احتمال چک کردن گوشی‌هایشان زیاد است. طبق آمار ابزار آنالیز اینستاگرام، این زمان هم جزو ساعاتی است که بیشترین افراد در این شبکه اجتماعی آنلاین هستند.

21-1 شب

اگر هنوز از خود می‌پرسید چه ساعتی پست بگذاریم تا بیشترین تعامل را از سمت کاربران دریافت کنیم، میتوان گفت بهترین گزینه ساعات 21 الی 1 شب هستند. در این زمان کمترین افراد مشغول کار هستند و تقریباً همه گروه‌های جامعه اعم از کارمندان، کارگران، دانشجویان، دانش آموزان و… در دوران فراغت و بیکاری خود هستند. آمارهای به دست آمده از بررسی‌ها هم همین گفته را تایید می‌کنند. پس اگر قصد انتشار پستی را دارید که زمان را هنوز مشخص نکرده‌اید، این ساعات از شب بهترین موقع برای پست کردن آن هستند.

منبع:

twitter smm panel

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا