مجله علمی و پزشکیکسب و کار محلی

5 بهترین ابزارهای یادگیری زبان در سال 2022

 

با هر زبانی با منابع یادگیری زبان مورد علاقه من و آزمایش شده مقابله کنید. با بهترین منابع زبان، در کمترین زمان به زبان انگلیسی صحبت خواهید کرد! بهترین آموزشگاه آیلتس

میزان موفقیت شما در یادگیری صحبت کردن به زبان نه تنها به استراتژی شما بستگی دارد، بلکه به میزان لذت و تعامل شما با منابع زبان خود بستگی دارد. هنگامی که بدانید چه نوع یادگیری زبانی دارید، انتخاب منابع، ابزار و روش های مناسب بسیار آسان تر می شود و موفقیت شما را سر به فلک می کشد. قبل از اینکه ایتالیایی را یاد بگیرم (که اولین زبان خارجی من بود) منابع، کتاب ها و خدمات متعدد زبانی را امتحان کردم تا ببینم چه چیزی برای من بهترین راه است. زمانی که می‌خواستم آفریکانس، فرانسوی، عربی و نروژی را یاد بگیرم، به این ابزارهای قابل اعتماد بازگشتم. اگر برای یافتن زمانی برای یادگیری زبان در روز تلاش می‌کنید، روش 3 مرحله‌ای من را برای یادگیری دیوانه‌وار زبان‌ها بررسی کنید، حتی اگر زندگی دیوانه‌واری دارید.

من هنوز به دنبال راه‌های جدید و هیجان‌انگیز برای یادگیری زبان بدون استرس یا فشاری هستم که با یادگیری زبان همراه است.من شروع به جمع آوری موارد دلخواه شخصی خود کرده ام که به طور گسترده از آنها بهره برده ام و امیدوارم شما نیز از آنها بهره مند شوید. شماره 22 مورد علاقه من است!

در اینجا بهترین ابزارها و برنامه هایی برای یادگیری زبان وجود دارد که باید استفاده کنید

  1. Mondly

بر کسی پوشیده نیست که من سال ها از طرفداران Mondly هستم. سهولت استفاده، رابط کاربری دوستانه و انواع درس های تعاملی برای من بسیار مهم است. من در حال حاضر از Mondly برای یادگیری نروژی با دوره های کوتاه سرگرم کننده و درس های تعاملی روزانه استفاده می کنم. یکی از بهترین ویژگی های برنامه Mondly (که آن را از سایر برنامه ها متمایز می کند) این است که می توانید از زبان مادری خود یاد بگیرید. درست است، لازم نیست برای استفاده از برنامه، از زبان مادری انگلیسی استفاده کنید. این ویژگی مخصوصاً زمانی مفید است که به زبان های خارجی دیگری صحبت می کنید و می خواهید آنها را در حین یادگیری زبان دیگری تازه نگه دارید! آنها زبان های متعددی را آموزش می دهند که در بسیاری از برنامه های یادگیری زبان دیگر در دسترس نیستند، به همین دلیل است که Mondly برنامه مورد علاقه من در بین همه آنهاست. بنگالی، کاتالان، لاتین، لتونی، لیتوانیایی، اسلواکی، تاگالوگ و اردو که اخیراً اضافه شده است، کل زبان های موجود با Mondly را به 41 مورد می رساند!

  1. italki

من احساس می کنم که italki سلاح مخفی دنیای چند زبانه است. به معنای واقعی کلمه، هر زبان‌شناسی که با او صحبت کرده‌ام، از italki برای ارتباط با افراد بومی آنلاین برای کمک به یادگیری زبان‌ها استفاده می‌کند. italki به زبان آموزان اجازه می دهد که هم با معلمان حرفه ای برای درس ها و هم با سخنرانان بومی برای جلسات غیررسمی تر ارتباط برقرار کنند. این یک راه بسیار راحت برای یادگیری و حفظ توسعه شما است زیرا تمام جلسات از طریق اسکایپ اجرا می شوند. برخی از معلمان حتی پیشنهاد می دهند.

  1. uTalk

uTalk برای یادگیری کلمات و عبارات کلیدی در یک زبان دیگر عالی است، به خصوص اگر می خواهید از آن برای مقاصد سفر استفاده کنید. برای مبتدیانی که با یک زبان شروع می کنند بسیار عالی است و برای افراد متوسطی که به دنبال پر کردن شکاف در واژگان و تلفظ خود هستند بسیار ارزشمند است. چیزی که من دوست دارم این است که شما می توانید به کتابخانه موضوعات آنها بپرید و آنچه را که می خواهید، با سرعت خود یاد بگیرید. uTalk دارای بیش از 60 موضوع، به بیش از 140 زبان است! اگر در به خاطر سپردن واژگان جدید مشکل دارید، uTalk عالی است زیرا به شما کمک می‌کند با تقویت‌ها، بازی‌ها، بر این مشکل غلبه کنید.

  1. Glossika

Glossika بیش از 60 زبان ارائه می دهد. هر دوره زبان بر آموزش تکرار مبتنی بر هوش مصنوعی از طریق گوش دادن و صحبت کردن متمرکز است. از طریق قرار گرفتن در معرض جملات کامل، واژگان و دستور زبان را بدون نیاز به انباشته کردن قوانین به دست می آورید. Glossika پیشرفت شما را دنبال می کند و به شما کمک می کند آنچه را که یاد گرفته اید در زمان مناسب مرور کنید. همچنین لازم نیست همیشه به صفحه نمایش نگاه کنید. بنابراین می توانید به راحتی در حین حرکت یاد بگیرید، چیزی که من آن را دوست دارم! آموزش زبان انگلیسی

  1. Busuu

Busuu دارای بیش از 1000 درس است که توسط زبان شناسان متخصص ایجاد شده است و شامل برنامه های مطالعه و تشخیص گفتار است. همچنین در مورد مهارت های نوشتاری و گفتاری خود از افراد بومی بازخورد دریافت می کنید و می توانید با بیش از 100 میلیون زبان آموز ارتباط برقرار کنید. Busuu بر روی دسکتاپ و تلفن هوشمند یا iPad شما در دسترس است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا