کسب و کار محلیمجله عمومی

جویس ۵۰/۵۰ چیست؟

ویپ جویس در انواع مختلف در بازار وجود دارد که شما می‌توانید بنا به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. ویپ جویس‌هایی مانند نیکوتین سالت موجب تحریک ملایم دستگاه تنفس یا ایجاد ضربه ملایم به گلو می‌شوند؛ در حالیکه نسبت 70 PG به 30VG موجب ایجاد طعم قوی‌تر می‌شود. سایر گزینه‌های در دسترس عبارتند از ویپ جویس 50 PG / 50 VG، ویپ جویس 70 VG / 30 PG و ویپ جویس 80 VG / 20 PG.

در زمان انتخاب ویپ جویس، انتخاب نوع جویس مناسب و تاثیر آن بر تجربه سیگار کشیدن شما اهمیت زیادی دارد. ایجویس یا ویپ جویس، یکی از مهم‌ترین عناصر دستگاه ویپ است. انتخاب نوع ویپ جویس مورد استفاده در سیستم ویپ انتخابی شما اهمیت زیادی دارد. در این مطلب، همه نکات مهم درباره انواع ویپ جویس و نحوه انتخاب بهترین طعم جویس ارائه شده است. پاد اورسا بیبی پرو LOST VAPE URSA BABY PRO دستگاهی متفاوت، خاص و فانتزی است که از وزن سبک با عملکردی مناسب و قوی برخوردار می باشد. این دستگاه فوق العاده جذاب بهترین انتخاب و پیشنهاد برای یک ویپینگ روزانه و لذت بخش است.بدنه این پاد از جنس آلیاژ باکیفیت و مقاوم روی است و از طریق یک باتری داخلی ۹۰۰ میلی آمپری تغذیه میشود.

ویپ جویس چیست؟

ویپ جویس که ایجویس یا ای لیکوئید نیز نامیده می‌شود، مایعی است که در مخزن ویپ قرار ریخته می‌شود. ویپ جویس موجب ایجاد بخار می‌شود و طعم خوش آن در زمان دم و بازدم بر روی جوانه چشایی شما تاثیر مطلوبی می‌گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب را مطالعه کنید.

5 نوع ویپ‌جویس مختلف

به طور کلی، پنج نوع ویپ‌جویس در بازار وجود دارد. شاید دانستن این مطلب برای کسانی که همیشه از یک نوع ویپ جویس استفاده می‌کنند یا برای کسانی که برای اولین بار می‌خواهند تجربه ویپینگ داشته باشند، تعجب‌آور باشد. همانطور که گفته شد، پنج نوع ویپ جویس مختلف وجود دارد و شما باید در زمان استفاده از ویپ‌جویس از انواع مختلف آن آگاهی داشته باشید.

  1. سالت نیک یا سالت نیکوتین

نوعی جویس است که ضربه بسیار نرم‌تری به گلو وارد می‌کند. جویس معمولی محتوی نیکوتین، موجب وارد شدن ضربه شدیدتری به گلو می‌شوند. سالت نیکوتین، که معمولا در انواع 10، 20 یا 30 میلی‌گرمی در دسترس قرار دارند، برای کسانی که به دنبال ترک سیگار سنتی و استفاده از سیگار الکترونیکی هستند، مناسب است.

  1. ویپ جویس یا ایجویس 70 PG / 30 VG

جویس 70 PG / 30 VG با همه سیستم‌ها سازگار است و طعم تندتر و ثابت‌تری را ارائه می‌دهد و در نتیجه دود ثابت‌تری را ایجاد می‌کند.PG  تقویت‌کننده طعم است و VG موجب تولید دود زیاد می‌شود. بدین ترتیب، طعم این نوع ویپ جویس بیشتر از میزان دود تولید شده از آن است.

  1. مایع ویپ 50 PG / 50 VG

ایجویس 50/50، یک ایجویس متعادل است که موجب ایجاد تجربه بسیار مطلوب برای مصرف‌کننده می‌شود. اکثر افراد می‌توانند از این مایع ویپ اکثر استفاده کنند. مطمئناً افراد زیادی به دلیل تعادل میزان پروپیلن گلیکول و گلیسیرین گیاهی موجود در این مایع، از استفاده از آن لذت می‌برند.

  1. مایع ویپ 70 VG / 30 PG

در طول سال‌ها، ایجویس ها دستخوش تغییرات زیادی شده است و آزمایش‌ها و تحقیقات زیادی درباره مواد تشکیل دهنده آن صورت گرفته است. در نتیجه، در برخی از انواع این مایع، نسبت گلیسیرین گیاهی به پروپیلن گلیکول بیشتر و در برخی انواع این نسبت کمتر می‌باشد.

در این میان، جویس با نسبت 70 VG/30 PG به دلیل درصد بیشتر VG ، بیشتر برای افرادی ایده‌آل است که تجربه ویپینگ با میزان دود زیاد را می‌پسندند. می‌توانید با استفاده از این نوع مایع ویپ، دود خوش طعم زیادی را تولید کنید.

  1. مایع ویپ 80 VG / 20 PG

این نوع مایع نیز به دلیل میزان VG بالای موجود در آن، برای افرادی که عاشق تولید دود بیشتر حین ویپینگ هستند، مناسب است. این گزینه، یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای بخش عمده‌ای از کاربران ویپ است.

اگر شما هم به دنبال یک ضربه به گلوی ظریف‌تر هستید، این نوع مایع ویپ با هر طعمی برای شما بسیار لذت‌بخش خواهد بود. این نوع مایع ویپ، برای دستگاه ویپ ساب اهم نیز مطلوب است.

چگونه بهترین مایع ویپ را برای خود انتخاب کنیم؟

انتخاب مایع ویپ مناسب شما به این بستگی دارد که چه نوع تجربه‌ای از ویپینگ برای شما لذت‌بخش‌تر است. شما مجبور نیستید همیشه از یک نوع دستگاه ویپ استفاده کنید. می‌توانید با دستگاه‌های مختلف ویپ هر نوع مایع ویپ دلخواهتان را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ویپ‌های یکبار مصرف طعم بهتری دارند. اغلب این ویپ‌ها در طعم‌های مختلف در دسترس قرار دارند و تهیه آنها برای اکثر افراد مقرون به صرفه است. با این حال، ممکن است تمایل به سفارشی‌سازی تجربه ویپینگ خود داشته باشید.

در این مطلب، 5 نوع ایجویس مختلف به شما معرفی شد، پیشنهاد می‌شود که در ابتدا یکبار همه آنها را امتحان کنید و در حقیقت، یک فرآیند آزمون و خطا را برای انتخاب مایع ویپ مطلوب مد نظر خود انجام دهید. با این حال، اگر به دنبال ضربه به گلو با شدت کمتر هستید، سالت نیکوتین‌ انتخاب ایده‌آلی است. کسانی که می‌خواهند در زمان کشیدن سیگار الکترونیک دود بیشتری تولید شود، باید از مایع ویپ با نسبت گلیسیرین گیاهی بالاتر استفاده کنند. درصد بالاتر پروپیلن گلیکول موجب ایجاد طعم‌های شدیدتر می‌شود.

بهترین مکان برای خرید ویپ کجاست؟

آگاهی از محل مناسب برای خرید مایع ویپ مانند سالت‌های نیکوتین یا انتخاب نسبت‌های مختلف آن مثلاً نسبت 50/50 VG PG  اهمیت زیادی دارد. در این مورد، ما مجموعه گوگرد را برای انتخاب و با طعم‌های مختلف توصیه می‌کنیم.

تهیه انواع مارک‌های ویپ و انتخاب جویس با بهترین طعم‌ موجود در بازار، یک انتخاب مهم است. ویپ جویس با برندهای مختلف از قبیل ویگاد، دکتر ویپز و نستی در بازار موجود است.

سوالات متداول درباره انواع جویس

آیا به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد جویس هستید؟ در ادامه به بررسی چند سؤال متداول در مورد استفاده از ای لیکوئید و ایجویس می‌پردازیم.

بهترین نوع جویس چیست؟

به صورت کلی بهترین نوع جویس، سالت نیکوتین های مرغوب یا ای لیکوئید های با نسبت 50/50 می‌باشد. با این حال، ممکن است این موارد، لزوماً بهترین نوع مناسب برای شما و نیازهای ویپینگ شما نباشند.

VG و PG به چه معناست؟

VG و PG دو ماده اصلی هستند که به تولید طعم و دود کمک می‌کنند. گلیسیرین گیاهی، موجب تولید دود می‌شود؛ در حالی که شدت طعم مایع ویپ به میزان پروپیلن گلیکول موجود در آن بستگی دارد.

برای دستگاه‌های با وات کم باید از کدام نوع مایع ویپ استفاده کرد؟

اگر دستگاه با وات کمتر در اختیار دارید، ایجویس50/50  برای شما مناسب است. این نوع مایع به راحتی تبخیر می‌شود و طعم زیادی را ارائه می‌دهد. تعداد زیادی از برندهای تولیدکننده ای لیکوئید، این نوع ایجویس را تولید می‌کنند.

 

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا