کسب و کار محلیمجله عمومی

توصیه های باربری گیسو برای اسباب کشی

یکی دیگر از نکات مهم در اسباب کشی این است که وسایل حساس و ظریف که احتمال بیشتری وجود دارد در اسباب کشی آسیب ببینند را با پلاستیک‌های مخصوص محافظت کنید و با دقت هر کدام را در کارتن گذاشته و محکم با چسب پهن یا طناب، بسته‌بندی کنید. برای آشنایی کامل با بسته بندی لوازم شکستنی، راهنمای کامل حساس بار در مورد بسته بندی وسایل شکستنی را در منبع مطالعه کنید. قبل از اسباب کشی کارتن با اندازه های مناسب تهیه کنید.

ترفندهای جالب اسباب کشی

در این بخش می خواهیم به ترفند های جالب برای اسباب کشی اشاره کنیم تا بتوانید جابجایی راحت تری را تجربه کنید. این ترفندها تکمیل کننده نکات مهم در اسباب کشی هستند:

  • اقلام ظریف مثل شیشه ها را در کنار اجسام سنگین مانند مبلمان بارگیری و نگهداری نکنید. همچنین ممکن است در دست اندازهای جاده این اسباب ظریف سقوط کنند یا بشکنند بهتر است آنها را در یک کمد یا جای امنی قرار دهید.
  • سعی کنید در داخل جعبه ها وسایل یک نوع قرار دهید و جعبه های مرتبط را در کنار همدیگر قرار دهید.
  • یکی از نکات مهم در اثاث کشی این است که برای جعبه ها شماره بگذارید و طبق شماره آنها را کنار هم بگذارید که در بارگیری کنار هم قرار گیرند. این به حمل کنندگان هم کمک می کند تا بتوانند مکان مناسب در خانه جدید برای هر جعبه را انتخاب کنند.
  • یک شخص را مسئول بگذارید تا کارگران را برای تخلیه بار هر کارتن، بر اساس شماره در محل خود راهنمایی کند.
  • بعد از اینکه جای وسایل مشخص شد آنها را باز کنید و تا قبل از آن بسته ها را باز نکنید.
  • از آنجایی که همیشه اولین لوازمی که در وسیله نقلیه بارگیری می شوند در انتها خارج می شوند، اسباب مهم و ضروری را در آخر بارگیری کنید. این ترفند جالب اسباب کشی را بخاطر بسپارید.
  • یک طرح کاغذی برای قرار دادن وسایل در خانه جدید خود برای تخلیه بار در نظر بگیرید. برای مثال مشخص کنید که مبلمان در کجا قرار گیرند، این به شما کمک می کند که نیاز کمتری به جابجایی وسایل باشد و هر کدام را در جای صحیح خود بگذارید.
  • اگر بعضی از وسایل این قابلیت را دارند که آنها را به تکه های کوچکتر تقسیم کنید، قبل از تفکیک از آنها عکس بگیرید تا هنگام اسمبل کردن آنها دچار مشکل نشوید.
  • وسایل سنگین را در چمدان قرار دهید که حمل آن راحت تر باشد.
  • مواد غذایی را قبل از اسباب کشی فریز کنید و در روزهای آخر مواد غذایی تازه نخرید.

چرا مشتریان اتوبار دولت را انتخاب می کنند

اتوبار دولت با هدف تسهیل فرآیندهای اسباب کشی، حمل و جا به جایی بار، کلیه نیازمندی‌های لازم از برنامه‌ریزی تا اجرا را فراهم کرده است. روند کاری اتوبار دولت طوری طراحی شده است که برطرف‌ کننده‌ی تمامی دغدغه‌های اسباب کشی و اتوبار باشد. به کمک اتوبار دولت می‌توانید اموری چون بسته‌بندی، بارگیری، چیدمان، ارسال بار به تمام نقاط ایران و ارسال بار روزانه را به راحتی انجام دهید. اتوبار دولت در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات به هم وطنان عزیز می باشد ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته توسط کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچگونه محدودیتی در سراسر تهران صورت می پذیرد.

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منازل

همانطور که به بالاتر اشاره کردیم نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل برای اسباب کشی یکی مهمترین از مسائلی که افراد به آن توجه می کنند و نسبت به آسیب دیدن وسایلی که جا به جا می شوند نگرانند. باربری های با سابقه با پرسنلی مجرب در جهت رضایتمندی مشتریانشان در کنار رعایت تمام اصول ایمنی استاندارد خدماتی در زمینه بسته بندی را نیز ارائه می کنند. اگر در تهران هستید. رزرو یک باربری حساس بار به شما کمک می کند تا جابجایی لوازم خود را با خیال راحت انجام دهید.

یکی از نکات بسیار مهم در اسباب کشی نوع بسته بندی لوازم منزل است که اگر با دقت و نظم کافی انجام شود می تواند روند اسباب کشی و جابجایی را سریعتر و راحتتر کند. چرا که هر نوع لوازمی شیوه بسته بندی مخصوص به خود را دارد و هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد.

استفاده از کارتن های چند لایه با ضخامت بالا و متناسب به اندازه وسایل کمک بسیار زیادی می تواند به بسته بندی وسایل کند. برخی از مواد بسته بندی که در آتی بار در اختیار شما قرار می دهیم عبارتند از: فوم ، نایلون های حبابدار و ساده ، نایلکس ، سلفون ، کارتون های مقوایی ، جعبه های چوبی و پلاستیکی ، چسب پهن ، کاغذ باطله ، روزنامه ، ساک های حمل وسایل خواب ، جعبه های رگالدار حمل پوشاک ، وسایل حمل بار چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها استفاده می شود.

چگونه می توان یک اسباب کشی سریع و کم دردسری داشت ؟

۱- کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی از چند هفته قبل از اسباب کشی تهیه و آماده کنید و در زمان بسته بندی وسایلی را که دارای وزن سبک و حجم زیاد هستند را در کارتن های بزرگ و وسایلی که دارای وزن سنگین و حجم کم هستند را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید با اینکار حمل وسایل و بارها براحتی و بدون مشکل انجام می شود که باربری تهران با راه حل های بیشتر و مناسبی برای اصول بسته بندی دارد.

۲- جمع کردن و بسته بندی هر بخش از وسایل منزل را به یک نفر بسپارید و در صورتی که خودتان تنها باید بسته بندی و جمع آوری وسایل را انجام دهید ، توصیه می شود تمام کارهای یک بخش را به پایان رسانده و بعد به سراغ دیر قسمت های خانه بروید نتیجه این روش این است که شما را از سردرگمی و آشفتگی نجات می دهد
۳- فراموش نکنید که باید وسایل مورد نیاز اسباب کشی را در زمان بسته بندی کارتن ها روی محتویات و محل قرارگیری آنها را با برچسب و یا ماژیک مشخص کنید.
۴- از یک نفر بخواهید که در منزل جدید مسئولیت نظارت بر کار انتقال وسایل را برعهده بگیرد تا مطمئن شوید که بسته ها در بخش مربوط به خود قرار می گیرند و از بی نظمی در جابجایی وسایل جلوگیری کند.
۵- مرتب کردن انباری را به بعد از اتمام کار چیدمان داخل منزل موکول کنید.
۶- توصیه می شود قبل از هر کاری وسایل مربوط به آشپزخانه را بچینید و مرتب کردن اثاثیه این بخش از خانه را در اولویت قرار دهید.

۷- بهتر است که اول وسایل بزرگ و دست و پاگیر مانند کمدها و… را در یک گوشه از منزل که جلوی دست و پا نباشد، قرار دهید و در آخر و مطابق فضای باقی مانده آن ها را در بهترین جای ممکن مستقر کنید.
۸- لباس هایی را که باید داخل کمد آویزان شوند را سریع در جای خود قرار دهید تا از چروک شدن آن ها جلوگیری شود و شما مجبور نشوید دوباره آنها را اتو کنید.
۹- دقت کنید که گوشه ها ، زاویه ها و در کل تمام نقاط حساس وسایلی همچون میز، کمد و … را با استفاده از مقواهای ضخیم ، پلاستیک های حبابدار و سلفون عایق بندی کنید تا در زمان جابجایی زخمی نشوند.
۱۰- حتما” پیش از اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل و حمل آنها به محل جدید جدید یک سرکشی به آنجا داشته باشید، تمیز کاری های لازم را انجام دهید بعلاوه در صورت لزوم آنجا را سم پاشی کنید تا مطمئن شوید هیچ حشره و جانور موذی در آنجا باقی نمانده و از شما سلب آسایش نمی کند .

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا