کسب و کار محلیمجله عمومی

بهترین هتل های ارزان جزیره کیش

ارزان ترین های هتل های کیش شاید دور از تصور ما باشند و معمولا جزیره کیش را به مکان بسیار گرانی بشناسیم اما در کیش هم هتل های سه ستاره تا دو ستاره وجود دارند که هزینه ی کمتری را برای اقامتگاه شامل می شود. به خصوص اگر در زمانی سفر برویم که های سیزن جزیره کیش نباشد تا یک چهارم هزینه های اقامت کاهش پیدا می کند. در این مقاله الی گشت ارزان ترین هتل های کیش را به شما مخاطب اهل سفر معرفی  می کند تا اگر به کیش سفر رفتید هتل های ارزان تر قیمت را بشناسید و از آن استفاده  کنید.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باعث می‌شود تا افراد برای رزرو هتل های کیش ترغیب شوند، کیفیت آنها است. به همین علت هم هتل های کیش به ترتیب کیفیت از جمله مواردی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

۱-هتل شایلی

هتل شایلی کیش هتلی سه ستاره است که دسترسی آسانی به اسکله و پارک تفریحی کیش دارد. از این رو از نظر دسترسی به دریا و ساحل عالی محسوب می شود. از ارزان ترین هتل های کیش است. دارای خدمات گردشگری و خانه داری، رستوران، کافی شاپ است‌ این هتل یک کافی نت مجهز و  لابی مناسبی برای دیدن دوستان را دارد.  به مراکز خرید  مرواید کیش، مراکز خرید پردیس کیش بانوان نزدیک است‌. دارای اتاق های دو تخته ممتاز، بابل لوکس، سه تخته لوکس، سوئیت یک خود به چهار نفره رویال است.

۲-هتل آفتاب شرق

از دیگر هتل های ارزان قیمت کیش هتل آفتاب شرق کیش هست که دارای سه ستاره است. دسترسی خوبی به کشتی یونانی و ساحل بانوان کیش دارد. پارک مینا نزدیکترین فضای سبز به هتل است. این هتل فاصله ۸ کیلومتری با فرودگاه  فاصله  دارد‌ و مرکز خرید کیش در ده کیلومتری این هتل است. دارای پارکینگ، اینترنت، رستوران، کافی شاپ است. تمامی اتاق ها به سیستم گرمایش و سیمایش نیز مجهز هستند. اتاق های این هتل دو تخته دابل، دو تخته توئین و سه تخته است و اتاق یک تخت ندارد از این رو برای مسافرهای که انفرادی سفر می کنند به صرفه نیست‌ . این هتل از ارزان ترین هتل های کیش محسوب می شود.

۳-هتل پارسیان

هتل های سه ستاره در جزیره کیش تعداد بالایی دارند. یکی از آن ها هتل پارسیان است. این هتل دسترسی آسان به ساحل بانوان کیش و مرجان دارد که با اندکی پیاده روی به ساحل ها می توانید برسید. مرکز خرید پردیس و مروارید کیش در نزدیکی این هتل است. از جمله هتل های پارکینگ دار جزیره هست. دارای لابی، کافی نت، رستوران، کافی شاپ، خدمات خشکشویی، گردشگری و خانه داری است. تمامی اتاق های آن آراسته  و پیراسته هستند و اتاق های دو تخته، سه تخته را دار و به لحاظ قیمتی از ارزان ترین هتل های کیش محسوب می شود.

۴-هتل لوتوس

هتل لوتوس نزدیک مرکز خرید مروارید است. دسترسی خوبی به ساحل دارد اما به صورت پیاده طول می کشد و با خودرو فاصله ی ۱۰ دقیقه دارد. از فضای مطلوبیت برخوردار است. تمامی اتاق های آن نیز تمیز و بزرگ است.  این هتل بدون پارکینگ است اما خدمات دیگری چون رستوران، کافی شاپ، کافی نت، لابی، اینترنت را دارد. اتاق های این هتل دو تخته، سه تخته و چهار تخته هستند. هتل لوتوس هم میتوان به عنوان ارزان ترین هتل های کیش نام برد.

۵-هتل گامبرون

از دیگر هتل های سه ستاره جزیره کیش که از ارزانترین هتل های کیش به حساب می آید هتل گامبرون است که دسترسی آسانی به ساحل مرجان کیش، پارک ساحلی، پارک برفی پنگوئن کیش، اسکله بزرگ تفریحی و مرکز تجاری کیش دارد. از هتل هایی است که خدمات ماساژ و فروشگاه دارد و از این رو برای این هتل سه ستاره مزیت محسوب می شود. دیگر خدمات آن پارکینگ، اینترنت، خشکشویی، خدمات خانه داری، گردشگری، رستوران، کافی شاپ است. اتاق های دو تخته، سه تخته، سه تخته دو تخته با سرویس اضافه از مجموعه واحد های اقامتی این هتل است.

رزرو هتل کیش - تا 92% تخفیف هتل های کیش | علی بابا

۶-هتل سیمرغ

از هتل های سه ستاره کیش است که از ارزان ترین هتل های کیش محسوب می شود. جالب است بدانید که در پارک ساحلی کیش است  و در ساحل سیمرغ واقع شده است. این هتل حیاط زیبایی دارد. صدای موج ها در ساحل دریای می توانید بشنوید. دارای اینترنت، پارکینگ، خدمات خانه داری و گردشگری و یک رستوران و کافی شاپ است. اتاق های آن فقط دو تخته و سه تخته است‌.

۷-هتل گراند

از ارزان ترین هتل های کیش می توان هتل گراند را نام برد. دارای خیاطی سرسبز و زیبا است که حیاط آن محیط دنج و امنی محسوب می شود. در کنار اسکله تفریحی کیش است و فاصله با ساحل فقط  ۵ دقیقه است. صدای آرامبخش موج های دریا با سکونت در این هتل می شنوید. بدون پارکینگ است اما یک فروشگاه، رستوران، کافی شاپ و کافی نت را دارد. اتاق های این هتل دو تخته، سه تخته وچهار تخته هستند که چشم انداز دلپذیری را دارند.

هتل پانيذ کیش در خیابان رودکی جنب رویا مال واقع و آخرین بازسازی آن در سال ۱۴۰۰ صورت گرفته است.

۸-هتل ستاره

از ارزان ترین هتل های کیش هتل ستاره است که دو ستاره را دارد.  هتل های دو ستاره در کیش تعداد بالایی ندارند در فصل های سیزن به خاطر حضور پر شمار مسافران زود پرمی شود. هتل ستاره  در ساحل مرجان واقع شده است ک دسترسی بسیار خوبی به مرکز خرید مرجان را دارد. دارای خدمات خشکشویی، رستوران، کافی شاپ، کافی نت و لابی است. اتاق های دو تخته دابل، سه تخته،  و چهار تخته دارد که دارای سیستم گرمایشی و سیمایش و وسایل بهداشتی و رفاهی است. درها و پنجره های این هتل از روی سبک قدیمی ساخته شده و چوبی هستند که حس نوستالژیک را به مسافران می دهد.

۹- هتل پانیذ

هتل پانیذ در بلوار خلیج فارس واقع شده است. این هتل از ارزان ترین هتل های کیش است که برای اقامت هزینه ی کم تری پرداخت می کنید. دارای اینترنت، خدمات خانه داری ، رستوران، کافی شاپ و لابی است. خدمات بزرگی ندارد اما با توجه به هزینه  واحد های اقامتی قیمت بسیار مناسبی دارد به خصوص که اگر در طول مدت سفر به گشت و گذار در جزیره مشغول هستید. اتاق های دو تخته و سه تخته وچهار تخته دارند. اکثر هتل های کیش که سه ستاره و یا دو ستاره هستند اتاق یک تخته ندارند و این مورد به یاد داشته باشید.

۱۰- هتل ققنوس

هتل ققنوس در بلوار دریا قرار دارد  و دسترسی خوبی به ساحل مرجان کیش دارند. ارزان ترین هتل های کیش بیشتر در ساحل مرجان واقع شده است. و هتل ققنوس یکی از آن ها هست. این هتل دارای سوئیت دو تخته، سه تخته و چهار تخته است. از رنگ آبی برای تزیین دیوار ها استفاده شده است و از رنگ صورتی برای روتختی های تخت استفاده کرده اند که بسیار آرامش بخش است و دارای رستوران، کافی شاپ و کافی نت است.

۱۱-هتل پارمیدا

از ارزان ترین هتل کیش هتل دو ستاره پارمیدا نیز هست که در خیابان رودکی کیش قرار دارد. نزدیک فرودگاه کیش، کشتی یونانی مرکز خرید مروارید کیش است. و دسترسی به این امکانات مزیت مهمی برای این هتل دو ستاره است. این هتل با اینکه دو ستاره هست از معدود هتل هایی است که استخر، سونا، جکوزی، خدمات ماساژ را دارد‌‌ رستوران و کافی شاپ نیز در این هتل موجود است‌. اتاق دو تخته توئین، سوئیت آپارتمان دو تخته، و اتاق سه تخته با سیستم سرمایشی و گرمایشی و وسایل بهداشتی و رفاهی است.

۱۲-هتل فانوس

از هتل های بسیار زیبا دارای محوطه سرسبز و دو ستاره کیش هتل فانوس است که قیمت آن نیز مناسب و امروزه از ارزان ترین هتل های کیش به شمار می رود. پشت بازار پشت خلیج فارس واقع شده است بدون رستوران و کافی شاپ است اما خدمات ماساژ و ورزشی دارد. که مزیت خوبی برای مهمانان است. از معدود هتل های کیش است که اتاق یک تخته دارد و مزیت مهمی برای این هتل است و اتاق های دو تخته و سه تخته را نیز دارد.

پس از مرور هتل های ارزان کیش خواهید دید که کیش تنها در حصار هتل های لوکس زندانی نیست. این جزیره همچنین طیف گسترده‌ای از هتل ها با بها و امکانات گوناگون را در بر می‌گیرد. از همین رو، گردشگر تور کیش ناچار نیست که بسیار بیش از آن‌چه مایل است برای اقامتی چند روز هزینه پرداخت کند. رزرو هتل های ارزان کیش یکی از راهکارهایی است که سفر تفریحی تان را بسیار مقرون به صرفه‌تر از همیشه تمام خواهد کرد.

هتل ارزان کیش کجاست؟ بهترین هتل های ارزان کیش را کجا می‌شود پیدا کرد و آیا این هتل‌ها برای سفری که در پیش دارید مناسب‌ اند؟

من انواع هتل ارزان کیش را از گران‌ترین تا پایین‌ترین قیمت دسته‌بندی خواهم کرد و می‌کوشم به این سوالات جواب دهم؛ در این دسته‌بندی ، هتل آپارتمان های ارزان کیش ، سوییت‌ها و مسافرخانه‌ها همگی کنار هم جمع شده‌اند تا آن را از هر لیست مشابه دیگری پر بار تر کنند.

هتل گلدیس کیش یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های این جزیره است که در دهه 50 شمسی در زمینی بالغ بر 6 هکتار بنا شد

حرف آخر

خب اگر در مورد هتل تا حدی به نتیجه رسیدید که چه بهتر، اما اگر شک و شبهه ای باقی مانده ما می توانیم کمی بیشتر شما را راهنمایی کنیم. برای صرفه جویی در هزینه ها و قیمت مناسب تور کیش راه های مختلفی هست. علاوه بر هتل ارزان کیش شما می توانید از آفرها و پیشنهادات خوب تورهای کیش استفاده کنید. از کجا؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا