کسب و کار محلیمجله عمومی

قیمت انواع پژو پارس

فرارو– قیمت پژو پارس در کارخانه حداقل ۱۷۶ میلیون تومان است. طبق اعلام ایرانخودرو پژو پارس سال با موتور TU5 و پژو پارس دو‌گانه‌سوز خرداد امسال با این قیمت در نمایندگی‌ها فروخته می‌شوند و خرید پژو پارس سفارشی ELX با موتور TU5 به‌عنوان گران‌ترین تیپ نزدیک ۲۱۱ میلیون تومان آب می‌خورد. در بازار آزاد ارزان‌ترین مدل، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P به‌شمار می‌رود، قیمت آن ۳۳۰ میلیون تومان است و پژو پارس اتوماتیک با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان گران‌ترین تیپ محسوب می‌شود. در بازار خودرو‌های کارکرده نیز قیمت پژو پارس دست‌کم ۸۰ میلیون تومان است و برخی مدل‌های تولید شده در سال‌های اخیر با قیمت نزدیک به مدل‌های صفر کیلومتر معامله می‌شوند.

به گزارش فرارو، قیمت پژو پارس در کارخانه بین ۱۷۶ تا ۲۱۱ میلیون تومان است. ایرانخودرو لیست قیمت محصولات خود در خرداد ۱۴۰۱ را اعلام کرد که بر این اساس ارزان‌ترین پژو پارس با موتور TU5 حدود ۱۷۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت پژو پارس دوگانه‌سوز در کارخانه تقریبا در همین بازه قرار می‌گیرد و  خرید اقساطی پژو پارس سال آن از نمایندگی‌های فروش ایرانخودرو ۱۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آب می‌خورد. قیمت پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P تقریبا ۱۸۵ میلیون تومان است و گران‌ترین پژو پارس، مدل سفارشی ELX با موتور TU5 به‌شمار می‌رود و قیمت آن در کارخانه تقریبا ۲۱۱ میلیون تومان است.

قیمت انواع پژو پارس در کارخانه

مدل قیمت
پژو پارس سال TU5 ۱۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
پژو پارس دوگانه‌سوز ۱۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P ۱۸۵ میلیون تومان
پژو پارس سفارشی ELX با موتور TU5 ۲۱۱ میلیون تومان

قیمت پژو پارس در بازار آزاد

قیمت پژو پارس در بازار آزاد بین ۳۳۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان است. قیمت پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P در بازار آزاد به حدود ۳۳۰ میلیون تومان رسیده درحالی که این مدل را ایرانخودرو تقریبا ۱۸۵ میلیون تومان تحویل مشتری می‌دهد. در سوی مقابل گران‌ترین نسخه پژو پارس در بازار آزاد حدود ۴۵۰ میلیون تومان ارزش دارد. به گزارش فرارو، فروشنده‌های پژو پارس اتوماتیک در بازار آزاد درحال حاضر نزدیک ۴۵۰ میلیون تومان برای این مدل درنظر گرفته اند، اما در کارخانه چنین محصولی فروخته نمی‌شود. پژو پارس سفارشی ELX با موتور TU5 که با قیمت ۲۱۱ میلیون تومان، گران‌ترین مدل پژو پارس در کارخانه به‌شمار می‌رود، در بازار آزاد تقریبا ۴۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. خرید پژو پارس سال با موتور TU5 در بازار آزاد حدود ۳۶۵ میلیون تومان آب می‌خورد و اگر دنبال خرید پژو پارس دو‌گانه‌سوز در بازار آزاد باشید، باید نزدیک ۳۸۵ میلیون تومان برای این مدل بپردازید.

قیمت انواع پژو پارس در بازار آزاد

مدل قیمت
پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P ۳۳۰ میلیون تومان 
پژو پارس دوگانه‌سوز ۳۸۵ میلیون تومان 
پژو پارس سال TU5 ۳۶۵ میلیون تومان 
پژو پارس سفارشی ELX با موتور TU5 ۴۴۰ میلیون تومان 
پژو پارس اتوماتیک ۴۵۰ میلیون تومان 

قیمت پژو پارس کارکرده؛ دست‌کم ۸۰ میلیون 

قیمت پژو پارس کارکرده حداقل ۸۰ میلیون تومان است و گاهی با مدل‌های صفرکیلومتر تفاوت زیادی ندارد. فروشنده پژو پارس ساده مدل ۸۰ که بدنه آن تمام‌رنگ است و کارکرد آن به ۱۱۰ هزارکیلومتر می‌رسد، رقم فروش را ۸۰ میلیون تومان درنظر گرفته است و شخصی پژو پارس TU5 مدل ۱۴۰۰ را با قیمت ۳۵۰ میلیون تومان یعنی ۱۵ میلیون تومان کمتر از مدل‌های صفر کیلومتر آگهی کرده است. پژو پارس ساده مدل ۸۵ با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این خودرو کمی بیشتر از ۴۰۰ هزارکیلومتر راه رفته، بدنه آن خط‌و‌خش جزیی دارد و رنگ آن نقره‌ای است. پژو پارس ELX مدل ۸۵ را ۲۷۰ میلیون تومان می‌فروشند. این خودرو در ۱۵ سال گذشته نزدیک ۲۲۰ هزارکیلومتر مسافت طی کرده و روی بدنه آن یک لکه رنگ وجود دارد. پژو پارس ساده مدل ۸۹ را که میزان کارکرد آن ۲۴۰ هزارکیلومتر است، با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان می‌فروشند و بابت پژو پارس ELX مدل ۹۰ با کارکرد ۲۷۰ هزارکیلومتر ۲۳۷ میلیون تومان دریافت می‌کنند. پژو پارس TU5 مدل ۹۵ که با کارکرد ۸۲ هزارکیلومتر و بدون ایراد فنی و بدنه آگهی شده، با قیمت ۲۵۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین پژو پارس LX با موتور TU5 مدل ۹۵ با قیمت ۲۳۵ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد و میزان کارکرد آن تقریبا ۸۰ هزارکیلومتر است.

قیمت انواع پژو پارس در بازار خودرو‌های کارکرده

انواع پژو پارس مدل کارکرد قیمت
پژو پارس ساده ۸۰ ۱۱۰ هزارکیلومتر ۸۰ میلیون تومان
پژو پارس ساده ۸۵ ۴۰۰ هزارکیلومتر ۱۳۰ میلیون تومان
پژو پارس ELX ۸۵ ۲۲۰ هزارکیلومتر ۲۷۰ میلیون تومان
پژو پارس ساده ۸۹ ۲۴۰ هزارکیلومتر ۱۷۵ میلیون تومان
پژو پارس ELX ۹۰ ۲۷۰ هزارکیلومتر ۲۳۷ میلیون تومان
پژو پارس TU5 ۹۵ ۸۲ هزارکیلومتر ۲۵۲ میلیون تومان
پژو پارس LX با موتور TU5 ۹۵ ۸۰ هزارکیلومتر ۲۳۵ میلیون تومان
پژو پارس TU5 ۱۴۰۰ دو هزار کیلومتر ۳۵۰ میلیون تومان

جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای

پارس دارم برای فروش یک ماه دیگه تحویل میدن پارس سال سفارشی

ایران خودرو و شورای رقابت باید پول های اضافه گرفته شده بابت خرید پژو ۲۰۷تیپ۵ را به مصرف کنندگان پس بدهد دزدی آشکار یعنی این مجلس شورای اسلامی کجاست

قیمت پارس صفر الان ۴۵۰ میدن کسی نمیخره شما هنوز میخواین تو محدوده ۴۸۰ نگهش دارین، یه چند روز دیگه صبر کنین به قیمت کارخانه هم میرسه، ضمناً شهریور خودرو لیزینگی میشه، یک ماه دیگه صبر کنید و قیمت ها را ببینید.

باسلام. الحاقیه جدیدی به مصوبه ۴۷۳ شورای رقابت زده شده که طبق آن خودروسازان از جمله شرکت سایپا زامیاد ایران خودروو…قانونا فقط میتوانند در سیستم فروش پیش فروش قیمت های جدید را صرفا بابت الباقی پول مشتری که باقی مانده وآن حدود ۵۰ درصد کل قیمت خودرو میباشد لحاظ کنند نه اینکه از مشتری درخواست قیمت خودرو را تماما به قیمت تورمی جدید داشته باشند. در ضمن آن سود مشارکت اندک بین ۴تا ۸ میلیون هم نافی این مصوبه نخواهد بود.. درعمل خودرو ساز درسیستم پیش فروش ۵۰ درصد پول مشتری را گرفته وسود بسیار جزءی میدهد وبا افزایش قیمت… بیشتر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا