مس قهرمانی سپاهان را تبریک گفت/ تاکید بر ادامه همکاری با نویدکیا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه پس از شکست برابر سپاهان در فینال جام حذفی، قهرمانی تیم فوتبال سپاهان اصفهان را تبریک گفت.

در پیام باشگاه صنعت مس رفسنجان آمده است:

شایسته است کسب عنوان قهرمانی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور را به رقیب محترم مس در مسابقه فینال تبریک بگوییم. سپاهانی که یادگار ارزشمند پیشکسوت بزرگ فوتبال رفسنجان، مرحوم محمود حریری است و این نقطه مشترک تاریخی در کنار حضور محرم نویدکیا از مهمترین اشتراکات دو باشگاه فینالیست این دوره به شمار می‌رود.

همچنین تلاش قهرمانانه بازیکنان و اعضای کادر فنی و هواداران پرشور و همیشه همراه مس، در این فصل دشوار شایسته قدردانی است، تیمی که با وجود مشکلات، کارشکنی‌ها و سختی‌ها از بحران بی‌سابقه نیم‌فصل اول با درخشش در نیم‌فصل دوم و حمایت هوادارانش به سوی قهرمانی جام حذفی گام برداشت و برای اولین بار به مسابقه فینال رسید.

هرچند رویای شیرین رفسنجان در آخرین گام محقق نشد اما کار ما در اینجا به پایان نمی‌رسد. باشگاه صنعت مس رفسنجان در راستای استمرار این مسیر و روند موفقیت‌آمیز برای حضور قدرتمندانه با هدایت محرم نویدکیا در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال باشگاههای ایران و پاسخگویی به انتظارات هواداران وفادارش آماده می‌شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا