مسئول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج منصوب شد

رئیس ستاد مدیریت بحران حج و زیارت در حکمی، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر را به سمت «مسئول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع ۱۴۰۳» منصوب کرد.

به گزارش مجله رز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر،  وحید صفاری رئیس ستاد مدیریت بحران حج و زیارت در این حکم خطاب به سیدعلی مرعشی آورده است:

جناب آقای دکتر سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر

نظر به تعهد، تخصص و توان مدیریتی جنابعالی در مدیریت عملیات‌های حج و زیارت؛ بدینوسیله، به موجب این حکم به سمت «مسئول کمیته پزشکی و امور درمانی ستاد مدیریت بحران حج تمتع۱۴۰۳» منصوب می‌شوید.

امید است که به منظور برگزاری حجی مطلوب و در تراز  جمهوری اسلامی ایران، با مدیریت جهادی و تلاش مجدانه خویش، از تمامی ظرفیت های مادی و انسانی تحت امر خود جهت تحقق شرح وظایف ابلاغی پیوست و همچنین جمع آوری و تسهیم اطلاعات در تمامی فرآیند چهارگانه مدیریت بحران شامل پیشگیری، آمادگی،  مقابله و بازسازی پس از بحران استفاده نمایید.

بدیهی است، رمز موفقیت در پیشگیری و مقابله صحیح در برابر حوادث غیر مترقبه، تبعیت از فرماندهی واحد، مسئولیت‌پذیری، اجرای سازوکارهای ابلاغی و توجیه و آموزش نیروهای تحت امر می‌باشد. لذا شایسته است دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد مدیریت بحران را در ساختار اجرایی کمیته مذکور مطابق با نمودار سازمانی ستاد در تعامل با ستادهای مکه و مدینه به اجرا گذاشته و تمام مساعی خود را برای رصد دائمی و فعال نقاط آسیب پذیر و گزارش مراتب به دبیرخانه ستاد به کار گیرید.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل