مجله عمومی

لامردیها در مصلی الغدیر به سوگ خادم‌الرضا آیت‌الله رییسی نشستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اجتماع پرشور و معنوی عزاداران لامردی و آئین سوگواری مردم ولایت‌مدار و انقلابی لامرد در سوگ شهادت خادم‌الرضا، رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی شامگاه دوشنبه ۳۱ اردیبهشت در مصلی الغدیر این شهر آغاز و با سوز و گداز خاصی تا پاسی از شب ادامه یافت.

این مراسم با مشارکت پرشور مردم و با حضور حجت الاسلام محمدجواد آزاد نماینده ولی فقیه در لامرد و امام جمعه این شهر، احمد خضری فرماندار لامرد، سرهنگ جعفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، محمدباقر حقایقی رئیس دادگستری شهرستان لامرد، رشیدی دادستان این شهر و دیگر مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم ولایتمدار لامرد برگزار شد.

حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد در این آئین با بیان خصوصیات اخلاقی رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی بیان کرد: این شهید والامقام شخصیتی انقلابی، جهادی و مردمی بود و خود را وقف خدمت به مردم کرده بود.

وی گفت: رئیس جمهور دولت سیزدهم با هدف خدمت به مردم تلاش می‌کرد و بر جهاد و خدمت به مردم بویژه مستضعفین تاکید داشت.

لامردیها در مصلی الغدیر به سوگ خادم‌الرضا آیت‌الله رییسی نشستند

آزاد تاکید کرد: خدمات خالصانه دولت مردمی آیت الله رئیسی را باید برای مردم تشریح کرد تا به خوبی از خدمات ارزنده وی در این دولت بیشتر جویا شوند.

امام جمعه لامرد گفت: شهادت هنر مردان خداست و چه خوب است پایان زندگی یک انسان به شهادت ختم شود و همه این شهدا راه خدمت، قطعاً نزد خداوند سبحان روزی می‌خورند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا