مجله ورزشی

بشار رسن در دو راهی پرسپولیس و الجزیره؛ احتمال یک گزینه بیشتر است!

آفتاب‌‌نیوز :

بشار رسن هافبک عراقی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با پایان لیگ ستارگان قطر اکنون به عنوان بازیکنی آزاد شناخته می‌شود و می‌تواند با باشگاهی جدید قرارداد امضا کند.

سایت «winwin» عراق که پیش از این خبر داده بود این بازیکن از سه باشگاه الجزیره امارات، نیروی هوایی عراق و پرسپولیس ایران پیشنهاد دارد، در جدیدترین خبر خود راجع به این بازیکن اعلام کرده که احتمال دارد او الجزیره را به پرسپولیس ترجیح دهد.

این سایت در مطلب خود آورده است: بشار رسن به دنبال تجربه‌ای جدید در دوران حرفه‌ای خود است و از آنجا که در تیم‌های نیروی هوایی و پرسپولیس سابقه بازی داشته، ممکن است الجزیره را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کند.

رسن در حال حاضر در استراحت به سر می‌برد و بررسی به پیشنهادات خود را به عهده مدیربرنامه‌های خود سپرده است. بازگشت این بازیکن به تیم نیروی هوایی تقریباً غیر ممکن است، زیرا او تمایلی به حضور در لیگ فوتبال عراق ندارد.

در همین خصوص رسن قصد دارد از «ایمن حسین» بازیکن عراقی سابق تیم الجزیره مشورت بگیرد تا در صورت اینکه شرایط مهیا باشد فصل آینده با پیراهن الجزیره در مستطیل سبز دیده شود. همچنین مسائل مالی هم برای این بازیکن مهم است و قصد دارد با آرامش بیشتری فوتبال بازی کند.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا