مجله ورزشی

حواریون مدیر حراست شرکت کانی مس شد

<<حبیب اله حواریون >> با حکم مشاور مدیر عامل و مدیر کل دفتر مرکزی حراست شرکت ملی صنایع مس ایران ،  به عنوان مدیر حراست شرکت خدمات فنی و مهندسی صنایع و معادن کانی مس منصوب شد.

 

 

 

کانی مس شرکتی است دانش محور و ارزش آفرین که در حوزه های مس، فولاد ، برق و ساختمان سازی پیشرو بوده و تا کنون با ۱۲۰۰ نفر پرسنل خبره خود در ۶۲۰ پروژه محوله خوش درخشیده است.

در همین راستا جلسه مذکور با ورود مشاور مدیر عامل و مدیر کل دفتر مرکزی حراست شرکت ملی صنایع مس ایران ، مدیر حراست موسسه صندوق بازنشستگی مس و هیات های همراه به سالن کنفرانس مرکزی که جمعی متشکل از مدیر عامل و معاونین ستادی شرکت کانی مس در آن حضور داشتند ، آغاز و برگزار گردید.

 

 

گفتنی است حبیب اله حواریون از جمله مدیران خوشنام می باشد که طی ۱۵ سال سابقه حراستی خود در دفتر مرکزی حراست مخابرات کل کشور ، اداره کل حراست بانک قرض الحسنه رسالت و سازمان اقتصادی کوثر متعلق به بنیاد شهید حضور داشته ـ آخرین مسئولیت وی مدیریت حراست هلدینگ سرمایه گذاری بوده و تجارب ارزشمندی طی این سال ها کسب نموده است.

وی دانش آموخته رشته مدیریت بازرگانی می باشد که موفق به تالیف کتاب و چندین مقاله گشته و سابقه ۱۰۰۰ ساعت تدریس را نیز در رزومه خود دارد.

 

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا