مجله اجتماعی

اجرای درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع/ افزایش سطح پوشش بیمه‌ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت مطرح کرد؛

اجرای درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع  افزایش سطح پوشش بیمه‌ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در بحث درمان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع عمل می‌کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده‌ایم.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این پرسش که آیا درمان کودکان زیر ۷ سال در بیمارستان‌های دولتی باید از طریق نظام ارجاع باشد، اظهار کرد: کودکان معمولا یا از طریق اورژانس و یا به دستور پزشک متخصص در بیمارستان بستری می‌شوند بنابراین به شکلی ارجاع صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه افراد فاقد بیمه بر روی تخت بیمارستان بیمه می‌شوند، گفت: در بحث درمان کودکان زیر ۷ سال فراتر از نظام ارجاع عمل می‌کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

فرشیدی یادآور شد: دکتر عین اللهی زمانی از درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال خبر دادند که ما در منطقه خودمان شاهد قتل عام کودکان و مادران مظلوم فلسطینی توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره پوشش بیمه‌ای خدمات دندانپزشکی از افزایش سطح آن خبر داد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه مقالات اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تجربه در بررسی نگرش‌ها و اعتقادات عمومی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا