اقتصادی

استان کرمان ظرفیت های اقتصادی قابل توجهی دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

امیرحسن زاده در گفتگو با خبرنگار آنلاین بیان کرد: استان کرمان از سال ۱۴۰۰ به بعد نگاه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است، لذا برگزاری چنین همایش‌هایی می‌تواند در معرفی ظرفیت‌های سرمایه گذاری استان کرمان مؤثر باشد.

وی افزود: اگر چه سرمایه گذاران ظرفیت‌های استان کرمان را به خوبی می‌شناسند، اما برگزاری این همایش‌ها می‌تواند ظرفیت‌های سرمایه گذاری استان کرمان را به مردم ایران و کشورهای دیگر معرفی کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان با بیان اینکه در حال حاضر سفیران ۱۴ کشور مختلف در همایش کرمان آیدکس ۲۰۲۴ حضور دارند افزود: اگر ما در کوتاه مدت به این همایش نگاه کنیم متوجه می‌شویم در حوزه فرهنگ، تاریخ، حوزه مقاومت و بخش‌های دیگر حرف‌های زیادی برای گفتن داریم که بیان نشده است، لذا از این جهت این همایش می‌تواند بسیار مهم باشد و انشاالله بعد از این همایش در قرن جدید کرمان متفاوتی را ببینیم.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا