مجله هنر و فرهنگ

دولت از ظرفیت دانشگاه آزاد برای اشتغالزایی و رونق کسب و کار بهره می‌برد

فرماندار لاهیجان در گفت‌وگو با آنا:

دولت از ظرفیت دانشگاه آزاد برای اشتغالزایی و رونق کسب و کار بهره می‌برد

فرماندار شهرستان لاهیجان تأکید کرد که دولت از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی برای اشتغالزایی و رونق کسب و کار بهره می‌برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، روح‌الله بخشی‌نژاد فرماندار شهرستان لاهیجان در حاشیه گشایش «رویداد صدرا» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: «صدرا» به نوعی معرفی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و فرصتی برای آشنایی با ظرفیت‌ها و امکانات که باید از آن برای اشتغالزایی بهره‌مند شویم و این می‌تواند برای توسعه اشتغال در شهرستان و استان گیلان فضای لازم را مهیا کند.

وی با بیان ارتباط بین دانشگاه و صنعت عنوان کرد: باید رابطه بین دانشگاه و بازار، دانشگاه و صنعت اصلاح شود و توانمندی‌های صنعت و دانشگاه را افزایش دهیم و از ظرفیت‌هایی دانشگاه برای ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در جامعه بهره ببریم.

دولت از ظرفیت دانشگاه آزاد برای اشتغالزایی و رونق کسب و کار بهره می‌برد

فرماندار شهرستان لاهیجان با اشاره به توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: جوانان و دانشجویان ما از این ظرفیت به وجود آمده «صنعت، دانشگاه، راه اشتغال» استفاده کرده‌اند تا صنعت و کسب و کار به‌روز شود و دانشجویان با پشتکار، توان و خلّاقیتی که در همه حوزه‌ها به‌خصوص کسب و کار‌های الکترونیکی دارند از فضای ایجاد شده استفاده کنند.

بخشی‌نژاد متذکر شد: دولت سیزدهم کمک می‌کند که ارتباط بین دانشگاه، صنعت، بازار و کسب و کار برقرار شود و از همه ظرفیت‌ها برای توسعه اشتغال بهره خواهیم برد و «رویداد صدرا» رویدادی خوب و کاربردی است که می‌تواند به این امر کمک کند.

نمایش بیشتر

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا