جوان سنندجی جان خود را فدای نجات چهار نفر کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین؛ چند روزی است فضای مجازی استان خبری از جان‌گذشتگی یکی از جوانان کردستان را منعکس می‌کند که روز جمعه ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳، پس از اینکه فریادهای همسایه باغ خود را در روستای خلیچیان می‌شنود، برای کمک وارد باغ آنها می‌شود و می‌بیند، چهار نفر داخل چاه آب باغ گرفتار و دچار گازگرفتگی شده‌اند.

این جوان ۳۶ ساله سنندجی پیش از آنکه آتشنشانی به محل حادثه برسد وارد چاه می‌شود و هر چهار نفر گرفتار را در چاه بیرون آورده و نجات می‌دهد اما متأسفانه خود در چاه گیر کرده و غرق می‌شود.

آتشنشانی و اورژانس به محل حادثه رسیده، چهار نفر نجات‌یافته از چاه را به بیمارستان منتقل می‌کنند اما متأسفانه جوان ناجی، جان خود را از دست می‌دهد.

طبق گفته نجات یافتگان، پدر خانواده داخل چاه می‌افتد و سه تن از پسران وی نیز برای نجات پدر وارد چاه می‌شوند که دچار گازگرفتگی می‌شوند وه هر چهار نفر با کمک این ناجی جوان که «آرمان بنفشی» نام داشت از چاه نجات پیدا می‌کنند.

استاندار کردستان نیز در پی این اتفاق با ارسال پیامی، درگذشت «آرمان بنفشی» جوان ۳۶ ساله کردستانی را که پس از نجات سه نفر گرفتار در چاه، جانش را از دست داد، تسلیت گفت.

در پیام تسلیت اسماعیل زارعی کوشا آمده است: خبر درگذشت ناگهانی جوان ناکام کردستانی، «آرمان بنفشی» که پس از نجات جان سه نفر گرفتار در چاه متأسفانه خود جانش را از دست داد، اینجانب را بسیار اندوهگین و متألم کرد. ضایعه فقدان این جوان شایسته که برای نجات دیگران دل به دریا زد و آسمانی شد سخت و تاب سوز است.

اینجانب با ابراز همدردی این واقعه غم بار را محضر خانواده محترم این عزیز برومند بویژه مادر داغدارشان و مردم قهرمان پرور استان تسلیت عرض می‌کنم و از پیشگاه خداوند رحمان خواستارم روح پاک این جوان فداکار در بهشت برین، همجوار اولیاءالله و بندگان صالح خداوند باشد و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا