کسب و کار محلیمجله عمومی

راهنمای کنترل کولر گازی هیتاچی

شما زمانی که اقدام به خریداری کولر گازی hitachi می نمایید باید به خوبی با عملکرد این کولر گازی آشنایی داشته باشید. برای اینکه بتوانید از عملکرد کولر گازی نهایت استفاده را ببرید باید به خوبی در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی hitachi اطلاعات بیشتری داشته باشید.کنترل کولر گازی هیتاچی دارای دکمه های متنوعی است که هر یک از دکمه های روی آن دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشد. شما با زدن هر یک از دکمه ها می توانید عملکرد سرمایشی و گرمایشی مورد نظرتان را از کولر گازی دریافت کنید.

بسیاری از افراد هستند که به خوبی در مورد دکمه های روی کنترل کولر گازی hitachi اطلاعات زیادی ندارند و کاربرد دکمه ها را نمی شناسند. بر همین اساس شاید آنها به خوبی قادر نباشند که از دکمه ها استفاده کنند و کاربری مناسبی را از آنها دریافت کنند.هر یک از دکمه های روی ریموت کولر گازی را اگر بشناسید می توانید بر اساس نیاز خود هر یک از آنها را مورد استفاده قرار دهید و بهره وری مناسب و اصولی را از کولر گازی دریافت کنید. برخی از مهمترین دکمه های روی ریموت کولر گازی هیتاچی را در ادامه برای شما معرفی می کنیم.

خرید کولر گازی 30000 ال جی

همانگونه که شما هم می دانید در جامعه‌ای که اکنون زندگی می کنیم محصولات زیادی به بازار عرضه می گردد، از جمله این محصولات می توان تمامی تجهیزات الکترونیکی را عنوان کرد چرا که شاهد برند ها و تنوع زیاد محصولات هستیم بنابراین یکی از تجهیزات الکترونیکی که دارای تنوع و برندهای زیادی در بازار است می توان کولر گازی را معرفی نمود.

بر اساس تنوع بالای مدل ها و برند های مختلف و معتبر در بازار افراد زیادی به هنگام خریداری این محصول سر در گم شده و ممکن است در انتخاب نوع کولر، مدل و برند آن دچار مشکل شوند. از جمله موارد بسیار مهمی که بهتر است در زمان خریداری کولر گازی به آن دقت کافی داشته باشید نوع کمپرسور، مساحت محیط، اینورتر و یا غیر اینورتر بودن کولر گازی، اقلیم جغرافیایی و غیره است.امروزه به علت نوسانات قیمت در بازار شما میتوانید از اخرین قیمت کولر گازی ال جی 30000 را از سایت ما مطلع شوید.

معرفی دکمه های روی کنترل کولر گازی hitachi

برخی از دکمه هایی که روی ریموت کنترل کولر گازی hitachi وجود دارد و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

 1. دکمه خاموش و روشن :

یکی از مهمترین دکمه هایی که روی کنترل کولر گازی وجود دارد دکمه خاموش روشن می باشد. این دکمه رنگ قرمز دارد که در قسمت بالای ریموت و سمت چپ قرار گرفته است. شما برای خاموش کردن و روشن کردن اسپلیت و کولر گازی می توانید از این دکمه استفاده کنید.

 1. دکمه مود یا انتخاب حالت :

یکی از کاربردی ترین دکمه هایی که روی ریموت کولر گازی قرار می‌گیرد دکمه مود و یا همان دکمه انتخاب حالت می باشد. شما باید به خوبی بدانید که برای انتخاب کردن حالت گرمایش، سرمایش، اتوماتیک، فن، تهویه سازی و غیره باید از این دکمه استفاده کنید.

برای انتخاب کردن هر یک از حالت های متنوع کولر گازی دو بار باید از این دکمه استفاده کرده و روی حالت مورد نظرتان بزنید.

 1. دکمه کول :

یکی از دکمه های روی کنترل کولر گازی hitachi که برای سرمایش سریع مورد استفاده قرار می گیرد این دکمه می باشد.

بیشترین کاربردی که از این دکمه می توانید دریافت کنید برای سرمایش سریع می باشد که در فصل تابستان کارای بی ‌نظیری دارد. دقت داشته باشید که استفاده از این دکمه در فصل  زمستان امکان پذیر نمی باشد.

 1. دکمه هیت :

در صورتی که شما می خواهید گرمایش سریع از کولر گازی دریافت کنید می توانید این دکمه را بزنید.برای استفاده کردن از این دکمه باید به یاد داشته باشید که هوای درون خانه را مورد بررسی قرار دهید و سپس جهت گرمایش سریع این دکمه را بزنید. این دکمه که روی کنترل کولر گازی قرار گرفته است در فصل تابستان کارایی ندارد.

    ۵. دکمه حالت خواب :

بسیاری از افرادی که می ‌خواهند کولر گازی خود را در ساعت مشخص شده‌ ای راه اندازی نمایند می ‌توانند از این دکمه استفاده کنند. در واقع این دکمه بیشترین کارایی را برای بیرون رفتن از منزل دارد.در صورتی که شما می‌ خواهید نیمه شب کولر گازی خود را خاموش و یا روشن کنید می ‌توانید ساعت مشخص شده‌ ای به آن دهید و با زدن این دکمه از تنظیم حالت خواب استفاده کنید.

Hitachi air conditioner control guide

 1. دکمه فن :

دکمه فن از دیگر دکمه های روی کنترل کولر گازی هیتاچی hitachi می باشد که شما با زدن آن می توانید هوای درون سالن را جابجا سازید. با استفاده کردن از این دکمه شما باید به خوبی بدانید که کولر گازی از نظر موتوری کاری نمی‌ کند و تنها فن آن روشن می شود. با روشن شدن فن کولر گازی هوای درون ساختمان جابجا می گردد و تهویه سازی به بهترین نحو ممکن انجام می ‌شود.

 1. دکمه سوئینگ :

یکی دیگر از کاربردی ‌ترین دکمه های روی کنترل کولر گازی دکمه سوئینگ می باشد که شما برای جابجا کردن پره های کولر گازی می توانید از آن استفاده کنید.بسیاری از افرادی که تمایل دارند پره های کولر گازی را به صورت عمودی و افقی به حرکت در بیاورند باید از این دکمه استفاده کنند. زمان استفاده کردن از این دکمه کولر گازی باید به موقعیت نصب پنل کولر گازی دقت داشته باشید.

 1. دکمه درای :

هر یک از افرادی که درون ساختمان شان رطوبت زیادی به وجود می آید می توانند با استفاده کردن از این دکمه رطوبت ساختمان را از بین ببرند. شما با زدن این دکمه می توانید رطوبت ساختمان را از بین ببرید و تهویه سازی بی‌ نظیری را درون ساختمان به وجود بیاورید تا عوامل بیماری های قارچی درون ساختمان از بین بروند.

نکات بیشتر درباره ریموت کنترل کولر گازی hitachi

هنگام استفاده از کنترل از راه دور مطمئن شوید که مستقیماً در مقابل پمپ حرارتی ایستاده اید. کنترل از راه دور را مستقیماً به سمت چراغ روی دستگاه بگیرید. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما هنگام استفاده از کنترل از راه دور، مطمئن شوید که پس از فشار دادن یک دکمه، صدای بوق را از دستگاه خود می شنوید. اگر صدای بوق را نمی شنوید، عمل ممکن است کامل نباشد.

نکات کاربردی درباره کولر گازی hitachi :

 • حالت Eco Mode طوری برنامه ریزی شده است که سیستم شما را با سرعت کمی کاهش می دهد تا به شما کمک کند مصرف برق را به حداقل برسانید و به شما امکان می دهد به حداکثر صرفه جویی برسید.
 • حالت فن هوا را در اطراف اتاق بدون ایجاد گرمایش یا سرمایش مستقیم به گردش در می آورد.
 • حالت خواب سرعت و دمای فن را تنظیم می‌کند تا گرمایش یا خنک‌کننده‌ای بی‌صدا در هنگام خواب فراهم کند.
 • حالت پاور سیستم شما را با حداکثر سرمایش یا گرمایش و حداکثر سرعت فن به مدت ۲۰ دقیقه اجرا می‌کند و جریان هوا را بیشتر و سریع‌تر برای خنک کردن یا گرم کردن سریع اتاق پخش می‌کند.
 • عملکرد در دمای پایین به این معنی است که پمپ‌های حرارتی هیتاچی می‌توانند در دمای بیرونی تا ۱۵- درجه سانتی‌گراد و تا ۴۶ درجه سانتی‌گراد کار کنند و دارای عملکرد بسیار عالی هستند.

حالت های عملیاتی استاندارد کولر هیتاچی :

 • حالت خنک بهتر است در طول تابستان یا زمانی که اتاق نیاز به خنک کننده دارد استفاده شود. این حالت می تواند به رطوبت زدایی کمک کند.
 • حالت خشک برای رطوبت زدایی اتاق استفاده می شود و می تواند به خنک شدن اتاق کمک کند.
 • حالت گرما برای تامین گرمایش در ماه های سردتر استفاده می شود
 • حالت خودکار به دستگاه اجازه می دهد تا در صورت لزوم از حالت سرمایش به گرمایش به طور خودکار تغییر کند (در صورت امکان از حالت گرما یا سرد برای کارایی استفاده کنید).

نکات صرفه جویی در مصرف انرژی برای کولر هیتاچی:

استفاده از ویژگی تایمر به صرفه جویی در مصرف انرژی در هنگام استفاده از پمپ حرارتی کمک زیادی می کند. لازم نیست پمپ حرارتی خود را تمام روز روشن بگذارید. می توانید نیم ساعت قبل از رسیدن به خانه یا صبح بیدار شدن دستگاه را روشن کنید.ترموستات را روی دمای معقول تنظیم کنید و با آن بازی نکنید! تغییر مداوم دمای پمپ حرارتی باعث مصرف انرژی غیر ضروری می شود. دمای ایده آل برای عملکرد بهینه در زمستان حدود ۱۸-۲۰ درجه سانتیگراد و در تابستان حدود ۲۲-۲۴ درجه سانتیگراد است.اگر به دنبال صرفه جویی در مصرف برق هستید، از استفاده از حالت خودکار خودداری کنید. دستگاه به طور خودکار بین گرمایش و سرمایش تغییر می‌کند تا دمای اتاق را بهتر نگه دارد، اما می‌تواند انرژی خود را با انجام این کار هدر دهد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا