روفرشی کشدار از کجا بخرم؟

روفرشی یکی از لوازم پر استفاده در خانه هر ایرانی است و از فرش گرانبها و با ارزش شما در برابر کثیفی و آلودگی محافظت می کند. روفرشی‌ها علاوه بر نقش محافظت از فرش، زیبایی را نیز برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان می آورد و بدون نیاز به خرید فرش جدید می توانید ظاهر مدرنی را به فرش خود دهید. روفرشی های کشدار که نسل جدید روفرشی ها هستند و به طور کامل جای روفرشی های قدیمی و منسوخ شده را گرفته اند، از انواع محبوب روفرشی هستند که به دلیل دوخت کشدار خود، به راحتی روی فرش قرار می‌گیرند.

روفرشی کشدار جدید و ضد آب از کجا بخرم ؟ ( ایرانی و ترک) | بهترین یاب

روفرشی ها از لحاظ طرح به چند دسته تقسیم می شوند:

 • روفرشی های قدیمی یا کلاسیک که معمولا در طرح های خشتی،افشان لچک و ترنج هستند، ضخامت کمی دارند و مناسب مسافرت می باشند.
 • روفرشی های مدرن و جدید، معمولا برای دکوراسیون مدرن خانه های جدید مناسب هستند مثل روفرشی های کالاچیو که جنس الیاف انها مخملی ست و از لحاظ زیبایی زبانزد هستند.این روفرشی ها دو طرفه هستند و هر دو طرف را می شود استفاده کرد.
 • روفرشی های مخملی؛ این جنس روفرشی حدیدترین و در واقع مدرن ترین نوع روفرشی است. الیاف آن ابریشم مصنوعی است. بسیار نرم، زیبا می باشند. روفرشی های بدون پرز کالاجیو ازین دسته روفرشی ها هستند .

در این مقاله، به بررسی مراکز خرید روفرشی کشدار در تهران به صورت حضوری یا آنلاین می‌پردازیم و این مراکز را به شما معرفی می‌کنیم.

مراکز خرید روفرشی کشدار در تهران

در تهران، مراکز خرید مختلفی برای خرید  وجود دارد. از جمله مراکز مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بازار مولوی

بازار مولوی از بازارهای قدیمی و بزرگ تهران است که انواع مختلفی از روفرشی کشدار را با قیمت‌های متنوع عرضه می‌کند. در این بازار، می‌توانید روفرشی‌های کشدار را با قیمت مناسب پیدا کنید اما کیفیت مناسب؟ بعید میدانیم! در بازار مولوی از انواع محصولات بی کیفیت تا محصولات با کیفیت تر وجود دارد و تشخیص محصول خوب از بد در میان فروشندگان حرفه ای و کاربلد تقریبا غیر ممکن است.

از جمله مزایای خرید روفرشی از بازار مولوی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع بالای محصولات: بازار مولوی انواع مختلفی از روفرشی را با تنوع بالایی در طرح و رنگ عرضه می‌کند. بنابراین، می‌توانید روفرشی مورد نظر خود را با هر سلیقه‌ای پیدا کنید.
 • قیمت مناسب: قیمت‌های روفرشی در بازار مولوی نسبت به سایر مراکز خرید، مناسب‌تر است. بنابراین، می‌توانید روفرشی با بودجه خود خریداری کنید.
 • امکان چانه‌زنی: در بازار مولوی، امکان چانه‌زنی وجود دارد. بنابراین، می‌توانید قیمت روفرشی را تا حدی کاهش دهید.

با وجود مزایای ذکر شده، خرید روفرشی از بازار مولوی معایبی نیز دارد که عبارتند از:

 • دسترسی دشوار: بازار مولوی در مرکز شهر تهران قرار دارد و دسترسی به آن دشوار است. بنابراین، اگر ماشین ندارید، ممکن است خرید از بازار مولوی برای شما مشکل باشد.
 • ازدحام جمعیت: بازار مولوی همیشه شلوغ است و ممکن است خرید از آن دشوار باشد.
 • عدم امکان بازگشت کالا: در بازار مولوی، امکان بازگشت کالا وجود ندارد. بنابراین، قبل از خرید روفرشی، حتماً آن را بررسی کنید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.
 • عدم تضمین کیفیت: هیچ کیفیتی در بازار مولوی، حتی کیفیت پایین، تضمین نمی شود!

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران نیز یکی دیگر از مراکز خرید روفرشی کشدار در تهران است. در این بازار، می‌توانید روفرشی‌های کشدار باکیفیت پیدا کنید اما در سال های اخیر قیمت خرید روفرشی کشدار در بازار تهران افزایش پیدا کرده و دیگر به مانند سابق نمی توانید محصولات مقرون به صرفه را از بازار بزرگ تهران خریداری نمایید.

از جمله مزایای خرید روفرشی کشدار از بازار بزرگ تهران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع بالای محصولات: وقتی صحبت از بازار می شود، فروشندگان زیادی در کنار هم وجود دارند که عملا برای شما تنوع را به ارمغان می آورند. از روفرشی های کشدار ساده تا  در بازار تهران وجود دارند اما باید جنس شناس باشید تا جنس بی کیفیت را به جای جنس با کیفیت به شما قالب نکنند.
 • امکان خرید عمده: در بازار بزرگ تهران، امکان خرید عمده روفرشی کشدار وجود دارد. بنابراین، اگر به دنبال خرید روفرشی کشدار برای منزل یا محل کار خود هستید، می‌توانید از این طریق خرید کنید.

تمامی معایب بازار مولوی برای بازار تهران نیز صدق می کند با این تفاوت که قیمت در بازار تهران کمی از بازار مولوی بالاتر است.

بازار هفت تیر

بازار هفت تیر نیز یکی از مراکز خرید روفرشی ۹ متری کشدار در تهران است. در این بازار، می‌توانید روفرشی‌های کشدار با طرح‌های مدرن و جدید پیدا کنید ولی وسعت آنها به اندازه وسعت محصولات متمرکز در بازار نیست و فروشندگان محدوده هفت تیر قیمت بالایی نیز بر روی محصولات خود می گذارند. بعضا فروشندگان هفت تیر همان محصولات موجود در بازار را با قیمتی بالاتر به مشتریان عرضه می کنند.

بازار مبل ایران

بازار مبل ایران نیز یکی از مراکز خرید روفرشی کشدار در تهران است. در این بازار، می‌توانید روفرشی‌های کشدار با تنوع بالایی در طرح و رنگ پیدا کنید. روفرشی کشدار در بازار مبل ایران یک محصول جانبی است و نه یک محصول اصلی؛ بنابراین شاید نتوانید محصول موردنظر خود را از این بازار پیدا کنید.

بازار صالح آباد

بازار صالح آباد یکی از مراکز خرید عمده روفرشی کشدار در تهران است و معمولا فروشندگان به این بازار مراجعه می کنند نه خریداران به این علت که عموما محصولات در بازار صالح آباد به صورت عمده عرضه می شود و تک فروشی به سختی پیدا می شود.

بازار صالح آباد یکی از مراکز خرید عمده روفرشی در تهران است که در منطقه 19 شهرداری تهران واقع شده است. این بازار از بازارهای بزرگ عمده فروشی لوازم منزل در تهران است. بازار صالح آباد دارای تنوع بالایی از روفرشی کشدار است و روفرشی های کشدار با کیفیت بالا و قیمت مناسب را عرضه می کند. در این بازار می توانید روفرشی کشدار با طرح های مختلف و رنگ های متنوع پیدا کنید.

یکی از مزایای خرید روفرشی کشدار از بازار صالح آباد، قیمت مناسب آن است. قیمت روفرشی کشدار در بازار صالح آباد نسبت به سایر مراکز خرید، مناسب تر است. همچنین، در بازار صالح آباد امکان خرید عمده روفرشی کشدار وجود دارد. از دیگر مزایای خرید روفرشی کشدار از بازار صالح آباد، می توان به تنوع بالای محصولات اشاره کرد. در این بازار می توانید روفرشی کشدار با طرح های مختلف و رنگ های متنوع پیدا کنید.

مرجع : carpetdepo

 

 

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا