مجله ورزشی

لیورپول دست‌بردار نیست/ ۳ امتیاز دشوار با درخشش داروین نونیز

لیورپول در زمین ناتینگهام فارست سه امتیاز حساس را به دست آورد تا از کورس رقابت بر سر قهرمانی در لیگ برتر انگلیس جا نماند.

به گزارش مجله رز، هفته بیست‌وهفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برگزاری شش دیدار آغاز شد. در حساس‌ترین بازی شنبه لیورپول در شرایطی که چند بازیکن اصلی خود از جمله صلاح، آرنولد و آلیسون را در ترکیب اصلی نداشت، در زمین ناتینگهام‌ فارست به برتری یک بر صفر رسید. داروین نونیز روی پاس الکسیس مک‌آلیستر توانست دروازه ناتینگهام را در دقایق تلف‌شده نیمه دوم (۹+۹۰) باز کند.

در دیگر دیدار مهم تاتنهام در شرایطی که از کریستال‌پالاس عقب افتاده بود با گل‌های تیمو ورنر، کریستین رومرو و سون هیونگ مین، سه بر یک برنده شد.

سامان قدوس هم در رویارویی برنتفورد و چلسی که برنده‌ای نداشت، نیمکت‌نشین بود و فرصت بازی‌کردن را نیافت.

سایر نتایج:

برنتفورد ۲ – چلسی ۲
اورتون ۱ – وستهم ۳
نیوکاسل ۳ – ولورهمپتون صفر
فولام ۳ – برایتون صفر

در جدول رده‌بندی لیگ برتر لیورپول با ۶۳ امتیاز در صدر و سیتی با ۵۹ امتیاز و یک بازی کمتر دوم است.

این رقابت‌ها عصر یکشنبه با دو مسابقه پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی شهرآورد شهر منچستر در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد. این مسابقه رویارویی شماره ۱۵۷ دو تیم در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر انگلیس است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا