اقتصادی

تراکتور تیم برتر میدان بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پاکو خمز عصر چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان افزود: ما در ۴۵ دقیقه دوم ۲ گل زدیم و تنها تفاوت دو نیمه، همین گل‌ها بود.

سرمربی تیم تراکتور عنوان کرد: نیمه نخست چهار موقعیت آشکار گلزنی داشتیم، ولی در طول بازی کاملاً مسلط بوده و فوتبال خودمان را به حریف دیکته کردیم.

خمز با بیان اینکه برتری ما در طول بازی مشهود بود، اذعان داشت: صرف نظر از اینکه همه می‌توانند اشتباه کنند، ولی این اشتباهات به تیم ضربه می‌زند و اشتباه سیامک نیز باعث این شد که تیم تحت فشار قرار گیرد و خطر بزرگی برای‌مان بود.

وی با ابراز امیدواری به بازی‌های آینده تیم یادآور شد: خدا را شکر در نهایت اتفاق خاصی رخ نداد، ولی باید تمامی کارهایمان در راستای کمک به تیم باشد و در این زمینه بهتر خواهیم شد.

سرمربی تراکتور در خصوص بنر هواداران و درخواست‌شان از خمز برای قهرمانی تیم، توضیح داد: من در این باره نظرم را قبلاً اعلام کرده‌ام و قرار نیست همیشه در خصوص یک موضوع تکراری صحبت کنیم.

تیم تراکتور با برتر ۲ بر صفر مقابل استقلال خوزستان ۳۱ امتیازی شده و به رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال صعود کرد.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا