مجله ورزشی

دونده ۱۸ ساله ایران: کسب طلای آسیا مثل رویا بود

سجاد آقایی پس از کسب طلای رده بزگسالان آسیا گفت: هنوز سال‌های اول جوانی‌ام است و یک سال تا بزرگسالان دارم. کسب این مدال یک رویا بود.

به گزارش مجله رز، سجاد آقایی، دونده ۱۸ ساله ایران، در جریان رقابت دوی ۴۰۰ متر قهرمانی داخل سالن آسیا با ثبت رکورد ۴۷.۹۵ ثانیه به مدال طلا دست پیدا کرد.

آقایی در گفت‌وگو با مجله رز در مورد کسب طلا در این مسابقات بیان کرد: خدا را شکر مسابقه خوبی بود و توانستم اول شوم. نزدیک هشت سال است که تمرین حرفه‌ای می‌کنم و نزدیک یک سال است که برای این مسابقه تمرین می‌کنم. خوشبختانه نتیجه خوبی هم گرفتم.

او ادامه داد: هنوز سال‌های اول جوانی‌ام است و یک سال تا بزرگسالان دارم. کسب این مدال یک رویا بود. قبل از مسابقات به خودم گفتم باید مدال بگیرم اما فکر نمی‌کردم طلا باشد.

آقایی بیان کرد: برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌شوم که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و آنجا هم می‌خواهم طلا بگیرم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا