مجله ورزشی

بازگشت تماشایی تیم ساحلی ایران مقابل اسپانیا

به گزارش خبرگزاری مجله رز؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی فوتبال ساحلی 2024 امارات، امشب (پنجشنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه دیزاین دیستریکت دبی به مصاف اسپانیا رفت. این دیدار در پایان سه وقت معمول به نتیجه تساوی 5 – 5 انجامید و تلاش دو تیم در سه دقیقه اضافه یک گل برای هر کدام از آنها در پی داشت تا بازی با نتیجه 6 – 6 به اتمام برسد و ضربات پنالتی مشخص‌کننده برنده مسابقه باشد.

در ضربات پنالتی علی میرشکاری، موحد موحدنژاد، امیرحسین اکبری توپ‌های‌شان به گل تبدیل شد و ضربه محمدعلی مختاری را دروازه‌بان اسپانیا مهار کرد و با توجه به اینکه بازیکنان اسپانیا سه ضربه پنالتی‌شان هدر رفت ایران توانست با نتیجه 3 بر یک در ضربات پنالتی و در مجموع با نتیجه 9 بر 7 به برتری برسد.

مسلم مسیگر، محمدعلی مختاری (چهار گل) و رضا امیری شش گل ایران را در وقت‌های معمول و اضافه بازی مقابل اسپانیا به ثمر رساندند.

ساحلی‌بازان کشورمان در دومین دیدار خود روز شنبه 28 بهمن ماه از ساعت 20:30 مقابل آرژانتین قرار می‌گیرد.

258 258

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا