مجله حوادث

مردم ایران ۱۲۸ میلیارد تومان به غزه کمک کردند

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اعلام کرد که با گذشت بیش از چهار ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، میزان کمک‌های نقدی مردم ایران به مردم مظلوم غزه به ۱۲۸ میلیارد تومان رسید.

به گزارش مجله رز، وحید سلیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از گذشت ۱۲۶ روز از آغاز پویش بشردوستی جمعیت هلال‌احمر در تاریخ ۱۷ مهرماه و با احتساب مبالغ جمع‌آوری شده از آن تاریخ تا ۲۳ بهمن ماه سالجاری، میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به مردم مظلوم غزه به عدد ۱۲۸ میلیارد و ۱۹۶ میلیون تومان رسید.

وی افزود: این کمک‌ها به صورت کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا شماره گیری کد دستوری نزد بانک‌های ملی، مرکزی و ملت جمع‌آوری شده است.

 رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشورمان با بیان اینکه اجرای پویش بشردوستی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی، ملت و ملی همچنان ادامه دارد، گفت:  هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم  غزه را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶  نزد بانک مرکزی یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا