مجله ورزشی

خبر خوب برای استقلالی‌ها، با خیال راحت دنبال بازیکن باشید

به گزارش خبرگزاری مجله رز؛ باشگاه استقلال به‌تازگی اعلام کرد که پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به دلیل شکایت دستیاران ریکاردو ساپینتو، سرمربی سابق آبی‌ها، مسئولان این باشگاه مکاتباتی را با فیفا صورت دادند تا طلب آنها از محل درآمدهای باشگاه استقلال نزد فیفا پرداخت شود.

باشگاه استقلال در ادامه اعلام کرد که با پیگیری‌های باشگاه و موافقت فیفا، این مطالبات به حساب دستیاران ساپینتو واریز شده است و پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال به‌زودی باز می‌شود.

در ادامه ماجرا، امروز فیفا نام باشگاه استقلال را از فهرست ممنوعیت‌های نقل و انتقالاتی و ثبت بازیکن حذف کرد. بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد ممنوعیت نقل و انتقالاتی این تیم به طور رسمی برداشته شده است و این تیم مشکلی برای ثبت بازیکن ندارد.

257 251

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا