مجله ورزشی

هفته پنجم لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان/رستمیان رکورد ۵۲۸ را ثبت کرد

در هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی زنان هانیه رستمیان رکورد تپانچه زنان را شکست و رکورد ۵۸۶.۲۱ را ثبت کرد.

به گزارش مجله رز، مسابقات معوقه هفته پنجم شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان امروز (پنجشنبه) ۱۹ بهمن ماه در سایت تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

رستمیان پس از سبقت‌الهی رکورد ۵۲۸ را ثبت کرد

در جریان هفته پنجم لیگ برتر تپانچه زنان، هانیه رستمیان رکورد ایران را در تپانچه ۱۰ متر تکرار کرد.

رکورد ایران با ۵۸۶.۱۶ بیش از ۵ سال در اختیار گلنوش سبقت الهی است و هانیه رستمیان در لیگ برتر ضمن تکرار این رکورد، امتیاز ۵۸۶.۲۱ را ثبت کرد.

رستمیان اولین سهمیه المپیک پاریس را برای ایران بدست آورده است.

برتری دانشگاه آزاد، مازندران و کرمان در دیدارهای حساس

در هفته پنجم شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه زنان که به میزبانی باشگاه فولاد هرمزگان برگزار شد، تیم میزبان برابر باشگاه دانشگاه آزاد مغلوب شد، تیم هیات مازندران برابر هیات قم به برتری رسید، هیات کرمان از سد پارک برفی پنگوئن گذشت. در هفته پنجم باشگاه شرکت ملی حفاری استراحت داشت.

برتری حفاری، دانشگاه آزاد، سپاهان و آذربایجان غربی در هفته پنجم تفنگ زنان

همچنین در مسابقات معوقه هفته پنجم لیگ برتر تفنگ زنان که به میزبانی اشتهارد البرز برگزار شد، باشگاه نیروی زمینی ارتش برابر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان نتیجه را واگذار کرد، باشگاه شرکت ملی حفاری از سد تیم برلیان گذشت، هیات آذربایجان غربی، هیات قم را از پیش رو برداشت و باشگاه دانشگاه آزاد مقابل اشتهارد البرز به پیروزی دست یافت.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا