مجله ورزشی

تشکیل نشست هیئت مدیره پرسپولیس با حضور پیروانی

تشکیل نشست هیئت مدیره پرسپولیس با حضور پیروانی

هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، امروز (چهارشنبه) به منظور بررسی مسایل مختلف، تشکیل جلسه دادند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و رضا درویش امروز به ریاست حسین شهریاری رئیس هیات مدیره تشکیل جلسه دادند. افشین پیروانی، مدیر تیم نیز در این نشست حضور داشت.

نقل و انتقالات نیم فصل که تا به این جا با جذب چهار بازیکن جدید همراه بوده است، استخدام مربیان جدید برای تکمیل کادر فنی، مسایل اقتصادی، چون طرح‌های درآمدزایی و درآمد‌های تحقق یافته، آخرین وضعیت تیم برای شروع نیم فصل دوم و آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی باشگاه که در روز‌های گذشته با اخذ آرایی به سود باشگاه همراه بود از جمله موضوع‌های مطرح شده در این نشست بود و منجر به اخذ تصمیم‌هایی شد که توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری خواهد شد.

در این جلسه، مدیرعامل گزارش‌هایی را در حوزه‌های یاد شده، اقداماتی که باید برای پرداخت دستمزد اعضای تیم انجام شود و همچنین اقدامات مالی و اداری که برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در حال انجام است ارایه شد.
همچنین افشین پیروانی گزارشی از وضعیت تیم و اردوی امارات که با رضایتمندی اعضای تیم همراه بود، ارائه کرد و هیات مدیره نیز از تلاش‌های وی و سایر اعضای تیم تقدیر و تشکر کرد.
در این جلسه، همچنین هیات مدیره از اقدامات حقوقی که منجر به صدور رای به سود باشگاه و حفاظت از حقوق مادی و معنوی پرسپولیس شد، قدردانی کرد.

در پایان این جلسه صمیمی، مراسم جشن تولد مختصری برای افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر عامل برگزار شد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا