مجله هنر و فرهنگ

زور یاران قدوس به منچسترسیتی نرسید

به گزارش خبرگزاری مجله رز، در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس دوشنبه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران، تیم فوتبال برنتفورد میزبان منچسترسیتی بود که این بازی با برتری 3 بر یک شاگردان پپ گواردیولا همراه شد.

سیتی در حالی سه امتیاز بازی مقابل یاران سامان قدوس را از آن خود کرد که زودتر از حریف و در دقیقه 21 دروازه‌اش توسط نیل موپای باز شد. با این حال فیل فودن ستاره انگلیسی تیم میهمان با گلزنی در سومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول اجازه نداد که تیمش بازنده به رختکن برود.

نیمه دوم بازی دو گل دیگر هم داشت که هر دوی آنها سهم سیتی بود و باز هم توسط فودن رقم خورد. ستاره ملی‌پوش تیم پپ گواردیولا در دقیقه 53 با پاسی از کوین دی‌بروینه و در دقیقه 70 با پاس ارلینگ هالند گلزنی و هت‌تریک خود را کامل کرد.

پانزدهمین پیروزی فصل سیتی این تیم را 49 امتیازی کرد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به آرسنال، به رده دوم جدول رساند. همچنین با توجه به کمتر بودن تعداد بازی‌های من‌سیتی نسبت به لیورپول رده اولی، مردان پپ گواردیولا به صورت بالقوه به صدرنشین تبدیل شده‌اند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر جزیره، لیورپول با 51 امتیاز از 23 بازی صدرنشین است، منچسترسیتی با 49 امتیاز از 22 بازی دوم است، آرسنال با همین تعداد امتیاز از 23 بازی و تفاضل گل کمتر نسبت به سیتی (29+ به 25+) در رده سوم قرار دارد و استون‌ویلا با 46 امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا