مجله ورزشی

تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مسابقات بین المللی بدمینتون تحت عنوان جام فجر به میزبانی یزد برگزار شد که در این رقابت‌ها دو تیم دو نفرکه بانوان برزیل شامل «ژاکلین» و «سامیا لیما» با کسب نتایج ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۱ بر «رومینا تاجیک» و «پریا اسکندری» از ایران قهرمان شدند.

تاجیک و اسکندری در حالی بازی را به تیم برزیل باختند که در جدول اصلی همین رقابت‌ها یک بار دیگر مقابل آنها قرار گرفته بودند.

تیم دو نفره ایران سپس در مراحل بعدی تیم هایی از ایران، عراق، مکزیک و هند را بردند و به این ترتیب پرونده رقابت‌های بین المللی بدمینتون برای بانوان ایران با یک افتخار تاریخی و بزرگ بسته شد.

همچنین «مجله رز میر» از هندوستان در فینال رقابت‌های انفرادی مقابل «لوسین یان» از هنگ کنگ قرار گرفت که این دیدار با نتایج ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۲ به سود نماینده هنگ کنگ به پایان رسید و عنوان قهرمانی زنان به این بازیکن رسید.

تمامی بازیکنان خارجی حاضر در سی و دومین رقابت‌های بین المللی فجر رنکینگ زیر ۱۰۰ دارند.

سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر به میزبانی شهر یزد از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۴۳ ورزشکار از سراسر کشور و ۲۷ کشور جهان حضور داشتند.

مراسم اختتامیه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا