اقتصادی

عملیات برف‌روبی در بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر باند در محورهای قوچان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جواد جعفری تیتکانلو در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: بارش برف از حوالی ساعت ۲ بعدازظهر روز گذشته در این شهرستان آغاز شد که ۵۲ راهدار در قالب ۳ اکیپ مستقر در ۳ راهدارخانه قوچان به همراه ۳۰ دستگاه ادوات سبک و سنگین عملیات برف‌روبی و شن و نمک‌پاشی را انجام دادند.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قوچان اولویت عملیات برف‌روبی را تمرکز بر محورهای اصلی این شهرستان دانست و تصریح کرد: تاکنون قریب به هزار تن شن و نمک در محورهای مواصلاتی این شهرستان پاشیده شده و بیش از هزار کیلومتر باند برف‌روبی شده است.

وی با اشاره به انسداد محور قوچان درگز در روز گذشته افزود: از ساعت ۹ صبح امروز علیرغم کولاک این محور بازگشایی‌شده و تردد تنها با زنجیر چرخ و احتیاط لازم امکان‌پذیر است.

جعفری با بیان اینکه حدود ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی اولویت راهداران برای بازگشایی بوده است گفت: هم‌اکنون راهداران در محورهای اصلی مستقر هستند و راه‌های روستایی در اولویت بعدی قرار دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قوچان تأکید کرد: هیچ راه روستایی بسته نبوده ولی تردد تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا