اقتصادی

۴ مسجد مهدیشهر میزبان اعتکاف خواهد بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محمد بارانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مهدیشهر به میزبانی مصلای این شهرستان ضمن بیان اینکه استقبال خوبی از مراسم اعتکاف در مهدیشهر صورت گرفته است، تاکید کرد: چهار مسجد آماده پذیرایی از معتکفان خواهر و برادر است که باید از دست‌اندرکاران این کار معنوی قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه موکب امام زمان (عج) مهدیشهر موضوع پشتیبانی تغذیه معتکفان را عهده دار شده است، ابراز کرد: اعتکاف بهترین برنامه فرهنگی شهرستان است و امیدواریم که متصدیان بهترین هماهنگی را در برگزاری آن صورت دهند.

امام جمعه مهدیشهر در ادامه به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با ائمه جمعه کشور اشاره کرد و گفت: جایگاه مردم در انقلاب اسلامی و صحنه‌های مختلف، یکی از مهمترین محورهای سخنرانی ایشان در جمع ائمه جمعه بود.

بارانی با بیان اینکه اعتقاد رهبر معظم انقلاب اسلامی به مردم و تأثیرگذاری آنها، موضوعی شگرف است، گفت: برخی ممکن است با دیدن کسی که آنچنان حجاب خود را نگه نمی‌دارد عقیده داشته باشند که وی ضد ولایت و انقلاب است در صورتی که معظم له فرمودند ممکن است گروهی برخی مسائل را رعایت نکنند اما دین دار هستند و در دل‌هایشان دین حاکم است و گره به انقلاب دارد.

وی با بیان اینکه مردم ایران ملتی بسیار خوب و مؤمن هستند، ابراز کرد: وفاداری و آمادگی برای حضور در میدان‌های مختلف در دفاع از ایران و اسلام، ویژگی بارز ملت ایران اسلامی است.

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه مردم ما در برابر توطئه‌های دشمن در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و … ایستادگی دارند، بیان کرد: ۴۴ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و همیشه در این سال‌ها مردم در صحنه‌های مختلف حضور داشته و دارند.

بارانی با بیان اینکه مردم در همه عرصه‌ها از جمله انتخابات حضور پرشوری داشته‌اند، گفت: حمایت‌های مردم در جبهه‌های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس تصاویر بسیار زیبایی را در همین شهرستان مهدیشهر خلق کرده است.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا