مجله اجتماعی

قهرمانی در جام ملت‌های آسیا با این تیم دست نیافتنی نیست

میلاد میداوودی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری مجله رز، در خصوص شرایط تیم ملی در جام ملت‌ها گفت: تیم ملی ما از نظر مهره و کیفیت عالی است. کادر فنی خوبی داریم و همه شرایط برای موفقیت فراهم است. امیدوارم بالاخره امسال بتوانیم طلسم را بشکنیم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

وی افزود: پس از مدتها به نظرم امسال بالاخره سال ما است. جام قهرمانی همواره برای ما دور از دسترس بوده اما حالا دست یافتنی شده است. به همین دلیل امیدوارم در جام موفق شویم.

ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران درباره بازی اول تصریح کرد: بازی اول دیدار بسیار خوبی بود. عملکرد بازیکنان راضی کننده بود، البته می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. باید چشم به دو بازی باقی مانده هم دوخت و شرایط را بررسی کرد.

میداوودی درباره دیگر مدعیان جام عنوان کرد: بازی دیگر مدعیان را هم مشاهده کردم. جز یکی دو تیم، بقیه مدعیان آن‌چنان شکست ناپذیر و قلدر نبودند و می‌توانیم همه آن‌ها را شکست دهیم. آن‌ها نمی‌توانند جلوی ما قد علم کنند مگر آنکه اتفاقات فوتبالی ما را از برد محروم کند. مثل سالی که کی‌روش بود و با پنالتی مقابل عراق باختیم. فکر می‌کنم سال خوبی برای تیم ملی باشد و امیدوارم مردم در پایان جام خوشحال باشیم.

وی که خود در تیم ملی در پست مهاجم ایفای نقش می‌کرد درباره شرایط تیم ملی در خط حمله اظهار داشت: دست قلعه‌نویی در خط حمله بسیار باز است. مهاجمان تیم ما بسیار باکیفیت‌اند. هم سرعتی اند، هم تکنیکی و هم خلاق. دوست دارم طارمی هم اولین گلش را بزند و دیگر بازیکنان هم به گلزنی‌های‌شان ادامه دهند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

گروه تحریریه مقالات اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تجربه در بررسی نگرش‌ها و اعتقادات عمومی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا