اقتصادی

اولویت عوامل ستاد انتخاباتی افزایش مشارکت مردم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، طیب امینی ظهر روز پنجشنبه در نشست مشترک هیأت‌های اجرایی و ستاد انتخاباتی شهرستان نمین ضمن تبریک موفقیت سپاه پاسداران در هدف قرار دادن مقر تروریست‌های حادثه کرمان اظهار کرد: کلیه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی انتخابات با بی‌طرفی کامل برای اجرای چهار اصل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا مشارکت انتخابات مجلس شورای اسلامی را پایین بیاورد، افزود: اولویت کلیه عوامل اجرایی و هیأت‌های اجرایی بالا بردن مشارکت مردم با رعایت اصل بی‌طرفی است.

فرماندار شهرستان نمین با تاکید بر اینکه اقدامات مهم و برنامه‌های میان مدت و بلند مدت دولت را برای مردم تشریح کنند، خاطرنشان کرد: صندوق‌هایی که در سنوات گذشته دچار چالش بودند شناسایی و رفع شده است.

وی با بیان اینکه قانون فصل‌الخطاب است، افزود: هیأت‌های اجرایی و عوامل ستاد انتخاباتی آئین نامه‌های اجرایی انتخابات را جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات دوازدهمین دوره شورای اسلامی مطالعه و اجرا کنند.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا