مجله ورزشی

درگذشت ناگهانی رئیس جوان باشگاه هرتابرلین

رئیس باشگاه هرتابرلین در ۴۳سالگی درگذشت.

به گزارش مجله رز، کی برنشتاین، رئیس باشگاه آلمانی هرتابرلین در ۴۳سالگی درگذشت.

در بیانیه باشگاه هرتابرلین آمده است: «امروز، سه‌شنبه، هرتا این خبر وحشتناک را دریافت کرد و رئیس باشگاه به طور غیرمنتظره در ۴۳سالگی درگذشت. همه باشگاه و کارمندانش از این اتفاق حیرت‌زده شده‌اند. تقاضا می‌کنیم پس از این رویداد وحشتناک به حریم خصوصی خانواده او احترام گذاشته شود.»

برنشتاین ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ در رقابت با فرانک اشتفل به عنوان رئیس باشگاه هرتابرلین انتخاب شد.

هرتابرلین در دسته دوم آلمان حضور دارد و پس از گذشت ۱۷ هفته در رده هفتم بوندسلیگای دو ایستاده است. شاگردان پل داردای، مربی مجارستانی هرتا، یکشنبه آینده مقابل فورتونا دوسلدورف قرار خواهند گرفت.

هرتابرلین یکی از سه تیمی است که علی دایی در بوندسلیگا با پیراهن‌شان به میدان رفت و با همین تیم توانست در لیگ قهرمانان اروپا دروازه تیم‌هایی چون میلان و چلسی را باز کند. داردای، مربی مجار هرتا، در آن زمان با علی دایی همبازی بود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا