مجله ورزشی

شکست سنگین بارسلونا مقابل رئال مادرید در عربستان /خنده‌های بی رحم وینیسیوس + عکس

آفتاب‌‌نیوز :

دیدار نهایی سوپرکاپ اسپانیا شامگاه یکشنبه بین دو تیم فوتبال رئال مادرید و بارسلونا به میزبانی عربستان سعودی برگزار شد تا این کشور شاهد دویست و پنجاه و ششمین الکلاسیکو تاریخ باشد.

این دیدار در نهایت با برتری ۴ بر یک رئال مادرید به پایان رسید. گل‌های این بازی را «وینیسیوس جونیور» (۷، ۱۰، ۳۹) و «رودریگو» (۶۴) برای رئال و «لواندوفسکی» (۳۳) برای بارسلونا به ثمر رساندند.

این دیدار با برتری قاطع رئال مادرید آغاز شد و «وینیسیوس جونیور» موفق شد در همان اوایل بازی و در دقایق ۷ و ۱۰ رئال مادرید را با ۲ گل پیش بیندازد.

در دقیقه ۳۳ این «روبرت لواندوفسکی» بود که موفق شد یکی از گل‌های خورده را برای بارسلونا جبران کند تا شاگردان ژاوی به ادامه بازی امیدوار باشند، اما در دقیقه ۳۹ جونیور از روی نقطه پنالتی برای بار سوم دروازه رئال را باز کرد تا این ستاره برزیلی در همان نیمه اول موفق به هت‌تریک شود.

در نیمه دوم این بازی ژاوی تلاش کرد با تغییراتی که در بازی ایجاد می‌کند بتواند اختلاف را به حداقل برساند، اما این اتفاق نیفتاد تا در دقیقه ۶۴ «رودریگو» برای چهارمین بار رئال مادرید را صاحب گل کند.

اما کابوس بارسلونا به همین جا ختم نشد و در دقیقه ۷۱ «رونالد آرائوخو» به دلیل خطا روی «وینیسیوس» با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا در ۲۰ دقیقه پایانی آبی و اناری‌ها ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهند. بلافاصله پس از این خطا، وقتی «وینیسیوس» متوجه کارت زرد دوم «آرائوخو» شد شروع به سردادن خنده‌هایی کرد که نشان از رضایت عمیق او از تصمیم داور و خوشحالی از اخراج رقیب داشت.

در ادامه مسابقه بارسلونای ۱۰ نفره توان مقابله با حریف را نداشت تا بازی با نتیجه ۴ بر یک به سود رئال مادرید به پایان برسد و جام قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را کهکشانی‌ها از آن خود کنند.

شکست سنگین بارسلونا مقابل رئال مادرید در عربستان /خنده‌های بی رحم وینیسیوس + عکس

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا