مجله ورزشی

مشخص‌شدن ۴ فرنگی‌کار ایران در تورنمنت کرواسی

آفتاب‌‌نیوز :

مراسم قرعه‌کشی تورنمنت رنکینگ کشتی فرنگی در زاگرب کرواسی برگزار شد و چهار نماینده ایران رقبای خود را شناختند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۳۵ نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول به مصاف هاوارد یورگنسن از نروژ می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر، در دور دوم با آندرس وتچ از سوئیس کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۴۳ شرکت‌کننده دارد، امیر عبدی در دور اول با آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی پیکار می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف یوری لومادزه از گرجستان می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که با حضور ۳۵ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با چنگ ویو وانگ از چین کشتی می‌گیرد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۳ نفر شرکت کرده‌اند، فردین هدایتی در دور اول به مصاف لازلو دارابوس از مجارستان می‌رود و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور بعد با ون هائو جیانگ از چین مبارزه خواهد کرد.

نمایندگان ایران در اوزان ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم جمعه، نماینده وزن ۶۷ کیلوگرم روز شنبه ۲۳ دی و نماینده وزن ۱۳۰ کیلوگرم روز یکشنبه ۲۴ دی به مصاف حریفان خود می‌روند.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا