مجله عمومی

مکتب حاج قاسم به معنای توکل به خدا، اخلاص و شهادت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمد جلایی در نشست با رئیس کارگروه حاشیه نشینی وزارت کشور با محکومیت حرکت کور و تروریستی دشمن در گلزار شهدای کرمان، اظهار کرد: پیام دشمن برای کسانی که در این همایش حضور داشتند این بود که حاج قاسم زنده است و کسانی که در راستای مکتب حاج قاسم گام بر می‌دارند نیز باید در این مسیر هزینه بدهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ادامه داد: البته دشمن به این نکته توجه ندارد که مکتب ما با شهادت عجین است و منتهای آرزوی ما همین شهادت در این مسیر مقدس است.

وی با بیان اینکه مکتب حاج قاسم به معنای توکل به خدا، اخلاص و شهادت است، افزود: همان گونه مقام معظم رهبری فرمودند شهادت حاج قاسم نشان داد همان کسانی که کراوات زده و با لبخند با دیپلمات‌های ما مذاکره می‌کنند، تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند.

جلایی با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه تاکید کرد: حوادثی از این دست نشان می‌دهد که شما چه بخواهید چه نخواهید باید یا در جبهه کنار اسرائیل یا در مقابل آن حاضر باشید و در این میان هر دو جبهه کشته می‌دهند اما کشته‌های ما کجا و کشته‌های آنان کجا!

وی با بیان اینکه این اقدامات کور و تروریستی به لحاظ امنیتی هیچ ارزشی ندارد و دستاورد امنیتی محسوب نمی‌شود، تصریح کرد: دستاورد چنین حوادثی که در عرصه داخلی این است که مردم را در حمایت از جبهه حق مصمم‌تر می‌کند و در فضای بین المللی، رسوا کننده مدعیان دروغین حقوق بشر خواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا