مجله ورزشی

سرمربی صنعت نفت در سریع‌ترین زمان ممکن معرفی می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمدحسین رحمانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: در روزهای گذشته با توجه به تعطیلی تمرینات، جلساتی را با اعضای هیأت مدیره مؤسسه برگزار کردیم تا بتوانیم در روزهای آتی سرمربی جدید تیم را معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه جلسه‌ای نیز با حضور اعضای هیأت مدیره مؤسسه صنعت نفت و اعضای کانون پیشکسوتان فوتبال آبادان برگزار شد، افزود: در این جلسه از نقطه نظرات این عزیزان که وارثان اصلی تیم هستند، مطلع شدیم تا با کمک آنها بتوانیم خیلی زود از شرایط فعلی خارج شویم و دل‌نگرانی و دغدغه‌های هواداران‌مان به عنوان صاحبان واقعی مجموعه را برطرف نمائیم.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان بیان کرد: در جلسه با پیشکسوتان ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات عبداله ویسی به خاطر هدایت تیم در انتهای فصل گذشته و نیم فصل نخست امسال، عملکرد این مربی مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: به دنبال آن هستیم که از تعطیلی لیگ استفاده کنیم و با توجه به حساسیت موضوع بعد از جمع‌بندی نهایی سرمربی تیم را معرفی کنیم.

رحمانی بیان کرد: بعد از انتخاب سرمربی، تیم اردویی یک هفته تا ۱۰ روزه‌ای را در یکی از شهرهای جنوبی کشور دایر می‌کند.

وی عنوان کرد: بدون حتم بعد از انتخاب مربی جدید با نظر نهایی وی برای حضور جدی در نقل و انتقالات نیم‌فصل اقدام می‌کنیم.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا