مجله هنر و فرهنگ

بارش باران و برف در ۶ استان

بارش باران و برف در ۶ استان

سازمان هواشناسی اعلام کرد که امروز در ۶ استان شمالی و شرقی کشور شاهد بارش باران هستیم، در ارتفاعات این استان‌ها نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، با اعلام سازمان هواشناسی امروز پنجشنبه ۷ دی در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال و شرق خراسان رضوی بارش باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود. این وضعیت تا بعد از ظهر جمعه (۸ دی) در این مناطق ادامه دارد.

همچنین برای امروز در مناطقی از ایلام، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، شمال فارس و ارتفاعات غربی اصفهان افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

دمای هوا از پنج‌شنبه تا شنبه در نیمه‌شمالی کشور به‌ویژه سواحل دریای خزر به‌طور محسوسی کاهش خواهد یافت. امروز خلیج فارس و از بعد از ظهر پنجشنبه و روز جمعه دریای خزر مواج خواهد بود.

آسمان تهران امروز پنجشنبه قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی، به‌تدریج افزایش ابر و افزایش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد و در روز جمعه ۸ دی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد و کاهش محسوس دما با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نمایش بیشتر

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا