اقتصادی

مجریان انتخابات در استان تهران با بی طرفی کامل انجام وظیفه کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سید عباس جوهری صبح شنبه در جلسه ستاد انتخابات استان تهران که با حضور محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار، قدرت‌الله شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و دیگر اعضا برگزار شد، با اشاره به اینکه موضوع انتخابات باید در اولویت و رأس امور همه مسئولان استانی باشد، بر برگزاری جلسات منظم و مستمر هفتگی و ارائه گزارش و مستندات فعالیت‌های انتخاباتی کمیته‌های زیر مجموعه و ستادهای شهرستانی به دبیر خانه ستاد انتخابات استان تاکید کرد.

وی ضمن استقبال از ارائه پیشنهادات و راهکارهایی که زمینه ساز مشارکت پرشور مردم به عنوان تعیین‌کنندگان سرنوشت کشور هستند، تبیین اهمیت امر انتخابات در بین اقشار مختلف مردم بویژه دانشگاه‌ها و مدارس (رأی اولی‌ها) در مناطق شهری و روستایی را از وظایف مهم برگزار کنندگان انتخابات عنوان کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر بی طرفی کامل و عدم جهت گیری جناحی مجریان انتخابات گفت: تأمین امنیت انتخابات و ایجاد بستری مناسب جهت برگزاری رقابتی سالم و پرشور و همچنین تأمین زیرساخت‌های موردنیاز شعب اخذ رأی در دستورکار قرار دارد.

گفتنی است در ادامه جلسه مسئولین کمیته‌ها گزارش اقدامات خود را ارائه کردند.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا