مجله ورزشی

سنگ‌تمام شجاع برای خمس؛ پاکو بالاتر از برانکو و اسکوچیچ!

به گزارش خبرگزاری مجله رز؛ به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، شجاع خلیل‌زاده دیشب (چهارشنبه) در نشست مالک باشگاه با اعضای تیم، اظهار داشت: تشکر ویژه دارم از آقای زنوزی بابت امکانات بی‌نظیری که در اختیارمان قرار داده است. ما از نظر مالی و امکانات شرایط فوق العاده خوبی داریم و هیچ مشکلی وجود ندارد. امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد تا در پایان فصل دل مردم آذربایجان و آقای زنوزی را شاد کنیم.

او با تمجید از کیفیت فنی پاکو خمس بیان کرد: تشکر ویژه دارم از آقای زنوزی که مربی با دانشی همچون آقای خمس را برای تیم انتخاب کرده است. من از کار کردن با خمس لذت می‌برم و به نظرم، او بهترین مربی‌ دوران ورزشی‌ام است. امیدوارم سال‌ها در تراکتور بماند و کنارش از فوتبال لذت ببریم. شاگردی او برای من افتخار است.

258 258

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا