مجله حوادث

وزش باد در تهران از فردا

آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران، برای امروز (۲۶ آذرماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری و استقرار جوی پایدار روی استان و انباشت تدریجی آلاینده‌ها و غبار محلی همچنین کاهش کیفیت هوا به‌ویژه در مناطق پرتردد شهری در نیمه جنوبی و مناطق مرکز پیش‌بینی می‌شود.

روز دوشنبه تا صبح سه‌شنبه (۲۷ و ۲۸ آذرماه) با عبور امواج از تراز میانی جو، بروز ناپایداری در سطح استان افزایش ابر و افزایش باد به‌ویژه در نیمه غربی استان و احتمال وزش باد شدید، افزایش کیفیت هوا و در ارتفاعات بالا دست به‌ویژه ارتفاعات شمال شرق بارش پراکنده برف مورد انتظار است.

از سه‌شنبه بعد از ظهر به‌تدریج با استقرار هوای پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه تا پنجشنبه (۳۰ آذرماه)، آسمان صاف تا قسمتی ابری و انباشت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی به‌تدریج افزایش باد و افزایش ابر با حداقل دمای ۴ و حداکثر ۱۵ درجه سانتیگراد و در روز سه‌شنبه قسمتی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد ملایم، در شب غبار محلی با حداقل ۴ و حداکثر ۱۲ درجه سانتیگراد را دارد.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۸- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا