مجله ورزشی

آغاز طوفان رئال برای شکار امباپه

نشریه «مارکا» در گزارشی از آغاز «طوفان رئال» برای شکار ستاره فرانسوی پاریس کیلیان امباپه در نقل و انتقالات زمستانی خبر داد.

این رسانه مادریدی می نویسد که باشگاه رئال می خواهد طی 17 روز آینده عملیات بزرگ خود برای امضای قرارداد با کیلیان امباپه را آغاز کند. طبق گزارش این رسانه اسپانیایی اولین پیشنهاد رئال برای جذب این بازیکن تا دو هفته آینده پیش روی فایزه العماری، مادر امباپه قرار می گیرد.

شروط رئال در این پیشنهاد مشخص است. مدیران باشگاه اسپانیایی به امباپه به خاطر بدقولی های گذشته اش تنها 15 روز وقت خواهند داد تا تصمیمش را بگیرد.

رئال مادرید می خواهد موضوع امباپه را در ماه ژانویه بندد و تابستان آینده میزبان این ستاره باشد. در صورت تعلل از سوی ستاره فرانسوی رئال مادرید ارلینگ هالند ستاره نروژی سیتی را به عنوان گزینه جایگزین درنظر دارد.

257 251

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا