مجله ورزشی

حنانوف هم به پرسپولیس اخطار داد

آفتاب‌‌نیوز :

وحدت حنانوف مدافع جوان و تاجیکستانی پرسپولیس بابت عدم پرداخت مطالباتش از سوی این باشگاه، نوتیس داده است.

پیش از این هم گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی سرخ‌ها چنین اقدامی را صورت داده بود و با اخطار ۱۵ روزه به باشگاه، خواهان مشخص شدن وضعیت دریافتی‌اش از این باشگاه شده بود.

حنانوف در شرایطی به باشگاه اخطار داده است که چند تیم لیگ برتری را خواهان خود می‌بیند و عدم پرداختی به وی می‌تواند منجر به فسخ یک‌طرفه و بدون دردسر قراردادش و در ادامه جدایی بدون مانع از جمع سرخ‌پوشان شود.

باشگاه پرسپولیس که این روز‌ها درگیر حل مشکلات مالی و پرداختی به بازیکنان و اعضای تیم است، باید دید چه تعاملی با این بازیکن خواهد داشت. حنانوف البته علی‌رغم چنین مشکلی و نیمکت‌نشینی در جمع سرخ‌پوشان تمایلی به جدایی از خود نشان نداده و در ابتدای فصل نیز علی‌رغم پیشنهاداتی که داشت، ترجیح داد به کار در کنار شاگردان یحیی گل‌محمدی ادامه دهد.

نمایش بیشتر

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا