مجله عمومی

تولید محتوای هنرمندانه از دستاوردها در پایتخت انرژی کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهراب کیانی ظهر یکشنبه در پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان بوشهر که در عسلویه برگزار شد اظهار داشت: رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به دلیل حجم فعالیت‌های خوب منطقه در قطب انرژی ایران برگزاری شده است تا تصاویر حقیقی از پیشرفت‌های امید آفرینانه قطب انرژی با هنر افراد توانمند به ظهور برسد.

وی افزود: اگر امروز برخی کشورها را در حوزه‌های گوناگون موفق می‌بینیم به دلیل کسب علم توسط نیروهای انسانی آنها است و اگر یک کشور بخواهد پیشرفت کند باید کسب دانش و تخصص را در اولویت قرار دهد.

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج استان بوشهر ادامه داد: تنها هنرمندانی که علم و هنر را در کنار هم جمع می‌کنند می‌توانند به عرصه تولیدات دیجیتال هنری قدم بگذارند. یک هنرمند واقعی نسبت به حوادث اطرافش حساس است و ضمن واکنش نشان دادن به وقایع، با آثار خود در جامعه اثرگذاری می‌کنند.

کیانی با بیان اینکه استان بوشهر در طول تاریخ همواره اثرگذار بوده و دروازه تمدن جدید به ایران بوده است، اعلام کرد: امیدواریم این رویداد باعث شود تا طراحان و بازی‌سازان مطرح و متخصصی که در این جمع هستند استعدادیابی شده تا زمینه پرورش آنها مهیا شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا