اقتصادی

بررسی مشکلات حوزه قضایی اردبیل هدف اصلی سفر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای طی سخنانی در بدو ورود به فرودگاه اردبیل، اظهار کرد: بسیار مایه مباهات است که در ایام فاطمیه به شهر عاشقان اهل بیت (ع) دارالارشاد و دیار عالمان و زاهدان یعنی اردبیل آمده‌ایم.

وی بیان کرد: در جریان سفر یک روزه هیئت عالی قضائی به استان اردبیل، تلاش خواهیم کرد ضمن سرکشی به واحدهای قضائی استان، به بررسی و رفع مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه‌های قضائی بپردازیم.

رئیس قوه قضائیه گفت: در اینجا جا دارد از مواضع و اقدامات نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و همچنین سایر مسئولان استان، قدردانی به عمل آورم.

رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به اردبیل از سوی آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، «سیدحامد عاملی» استاندار، حجت‌الاسلام «کثیرلو» رئیس کل دادگستری استان اردبیل و سایر مقامات استانی مورد استقبال قرار گرفت.

فرزند شهید پیرانه به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مردم استان اردبیل، ورود رئیس قوه قضائیه و هیئت همراه را به این استان خیرمقدم گفت.

نمایش بیشتر

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم. در حوزه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد فعالیت می‌کنم. با درک عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در دنیای اقتصاد، سعی می‌کنم تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا