مجله حوادث

هواشناسی ۱۵ آذر ۱۴۰۳/بارش باران در مناطق شمالی و غربی

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد:بارش باران در مناطق شمالی و غربی کشور برای روز جاری پیش بینی می‌شود و غلط آلاینده‌های جوی از عصر امروز در کلانشهر‌ها کاهش می‌یابد.همچنین امروز و فردا در استان‌های ساحلی خزر، بخش‌هایی از غرب و شمال شرق کشور افزایش ابر، گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی ۱۵ آذر ۱۴۰۳/بارش باران در مناطق شمالی و غربی
آفتاب‌‌نیوز :

امروز چهارشنبه، نوار غربی آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و غرب استان‌های کردستان و کرمانشاه تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرد.

فردا، آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، سمنان، قم، تهران، البرز، قزوین، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان، کرمانشاه و کردستان تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرند و برای روز جمعه در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش باران پیش‌بینی شده است.

طبق اعلام سازمان هواشناسی، برای روز شنبه ۱۸ آذرماه رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط گردوخاک و در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

فعالیت سامانه بارشی در روز شنبه ۱۸ آذرماه در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، کردستان، کرمانشاه، زنجان، همدان، قزوین، البرز، شمال تهران، مرکزی، لرستان و ایلام ادامه دارد.

نمایش بیشتر

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا