قرص لاغری عصاره قهوه سبز

خلاصه این مطلب را در این پادکست گوش دهید:

قرص لاغری قهوه سبز در واقع مکمل غذایی است که از خاصیت چربی‌سوزی بالایی برخوردار است و جایگاه محبوبی میان افرادی دارد که به ‌دنبال کاهش وزن و کم کردن چربی‌های انباشته شده دور شکم هستند. مهم‌ترین ترکیب در قرص لاغری قهوه سبز، اسید کلروژنیک است که با کاهش اشتها و بالا بردن سوخت‌وساز بدن، سرعت چربی‌سوزی بدن را افزایش می‌دهد.

درست است که قرص لاغری قهوه سبز ترکیبی طبیعی و گیاهی است اما توصیه می‌کنیم که بدون مشاوره دارویی یا از مصرف خودسرانه این محصول بپرهیزید. برای مشاوره با دکتر تغذیه و می‌توانید به وب‌سایت دکترتو مراجعه کنید. در ادامه با ما باشید تا با قرص لاغری قهوه سبز، فواید و مضرات آن و تاثیرش روی چربی‌سوزی و کاهش وزن بیشتر آشنا شوید.

قرص لاغری قهوه سبز چیست؟

به نقل از «» پیدا کردن راهی ساده و کم دردسر برای کاهش وزن و لاغر شدن همیشه یکی از آرزوهای افراد با اضافه وزن است که به ‌دنبال تناسب اندام هستند. تغییر سبک زندگی و ماشینی شدن دنیای مدرن باعث کم‌تحرکی افراد شده است که یکی از نتایج آن، اضافه وزن و چاقی است. به‌ همین دلیل است که تقاضا برای روش‌های لاغری ساده مثل استفاده از انواع قرص لاغری افزایش پیدا کرده‌است.

جهت مطالعه : خواص قهوه گانودرما و جینسینگ دکتر بیز

قرص لاغری قهوه سبز (Green coffee) حاوی اسید کلروژنیک (بیشتر از ۵۰ درصد) و کافئین (کمتر از ۲ درصد) است که به ‌واسطه مکانیسم خاص خود باعث کاهش وزن طبیعی و بدون خطر می‌شود. این قرص لاغری از جذب بیش از اندازه گلوکز در روده و انباشته شدن تری گلیسیرید در کبد جلوگیری کرده و با دفع اسید چرب و توزیع چربی در کل بدن علاوه بر سلامت و تنظیم متابولیسم بدن باعث از دست دادن وزن و لاغری می‌شود.

قرص لاغری قهوه سبز جذب گلوکر از روده را کم می‌کند، متابولیسم بدن را افزایش داده و از این طریق باعث لاغری می‌شود.

در واقع اسید کلروژنیک موجود در قرص لاغری قهوه سبز، گلوکز را در بدن آزاد کرده و متابولیسم بدن را بالا می‌برد و چربی‌های انباشته در کبد را به انرژی تبدیل می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم این قرص لاغری، دفع سموم بدن است.

قرص قهوه سبز بی اس کی (BSK) نوعی قرص لاغری و چربی‌‌ سوز ایرانی با خواص دانه خام قهوه سبز و سرشار از پلی‌فنل است. هر قرص گرین کافی بی‌اس‌کی حاوی ۴۰۰ میلی‌گرم عصاره قهوه است که به افراد دارای اضافه وزن کمک می‌کند به وزن و سایز مدنظر خود برسند.

نوع دیگری از مکمل قهوه سبز به‌ نام کپسول اسلیم تکس سبز دارو (Slimtex) است که با کاهش میزان گلوکز و بالا بردن متابولیسم بدن باعث لاغری و از بین رفتن وزن اضافه می‌شود. در واقع، ماده موثر موجود در قهوه سبز همانند آنتی اکسیدان از سلول‌ها در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند.

نحوه مصرف قرص قهوه سبز چگونه است؟

مصرف قرص لاغری قهوه سبز و یا خود قهوه سبز مورد تایید پزشکان است، اما به شرط‌های زیر:

 • دست‌ کم روزی سه وعده غذایی بخورید.
 • کاهش وزن بیشتر از ۹ کیلو در ماه نشود.
 • و مهم‌تر از همه ورزش سبک انجام شود.

نحوه مصرف قرص قهوه سبز به ‌صورت روزانه ۲ قرص نیم‌ساعت قبل از غذا همراه با یک لیوان آب است. برخی هم از خود قهوه سبز با هدف لاغری استفاده می‌کنند که به صورت دم‌کرده مصرف می‌شود، اما بیشتر از ۲ فنجان در روز مجاز نیست. قرص قهوه سبز را در جای خشک و خنک نگه دارید. قرص لاغری قهوه سبز از هر برندی که باشد همراه با دستورالعمل یا راهنمای مصرف به شما فروخته می‌شود. از این رو قبل از مصرف راهنمای مصرف را بخوانید و طبق دستورالعمل و با مشاوره برای مصرف این قرص اقدام کنید.

بهترین زمان برای خوردن قهوه سبز چه زمانی است؟

به نقل از «» بهترین زمان برای خوردن قهوه سبز با هدف لاغری، نیم ساعت پیش از وعده‌های غذایی است. پزشکان تغذیه توصیه می‌کنند که قهوه سبز را بلافاصله بعد غذا نخورید، چرا که احتمال مسمومیت غذایی را بیشتر می‌کند. دوز توصیه شده قهوه سبز ۴۰۰ میلی‌گرم و ۳ بار در روز است.

برای راهنمای بیشتر در مورد قرص لاغری قهوه سبز می‌توانید از دکترتو استفاده کنید. به این صورت می‌توانید در مورد اطلاعات دارو، عوارض و تداخلات دارویی این دارو از دکتر داروساز سؤال بپرسید.

نحوه مصرف قرص لاغری قهوه سبز چجوریه؟

برای جلوگیری از عوارض حتما مشاوره دارویی بگیر.

قهوه سبز چگونه باعث لاغری می شود؟

قهوه سبز از برنامه معروف دکتر آز (The Dr. Oz Show) به ‌عنوان مکمل کاهش وزن معرفی شد. عصاره قهوه سبز درواقع از دانه قهوه حرارت‌ندیده و سرشار از اسید کلروژنیک گرفته می‌شود؛ حرارت دادن قهوه یا همان رُست کردن آن میزان این اسید را پایین می‌آورد. تاثیر آنتی‌اکسیدانی قهوه سبز باعث کاهش فشار خون و پایین آمدن وزن و لاغری می‌شود. عصاره قهوه سبز به ‌شکل قرص لاغری قهوه سبز در فروشگاه‌های آنلاین و داروخانه‌ها عرضه می‌گردد، اما توصیه می‌کنیم پیش از مصرف حتما با دکتر داروساز یا دکتر تغذیه دکترتو مشورت کنید.

کافئین موجود در قهوه سبز به فرایند سوزاندن چربی‌های ذخیره‌شده در بدن هم کمک می‌کند، البته به شرطی که بعد مصرف قهوه سبز تحرک بدنی مناسب داشته باشید. مصرف قهوه سبز تاثیر اندکی روی متابولیسم بدن می‌گذارد و باعث شده که بدن کمی کالری بیشتری بسوزاند. برای اینکه میزان کالری‌سوزی بیشتر شود، می‌توان در کنار مصرف قهوه سبز سراغ مناسب رفت. در واقعیت اینطور نیست که صرفا با مصرف قهوه سبز یا خوردن قرص لاغری قهوه سبز، یک شبه از شر چربی‌های اضافی خلاص شوید. کاهش میزان کالری دریافتی به‌ کمک رژیم لاغری و کالری‌سوزی بیشتر به‌ واسطه رژیم لاغری و تحرک جسمی همراه با مکمل‌های لاغری مثل قهوه سبز در مجموع می‌توانند باعث کاهش وزن و لاغری شوند.

بیشتر بخوانید:

چه کسانی می توانند از قرص قهوه سبز استفاده کنند؟

افراد چاق دارای اضافه وزن، بیماران مبتلا به فشار خون بالا، دیابت، بیماران آلزایمری و افرادی که عفونت‌های باکتریایی دارند می‌توانند از قرص قهوه سبز برای کاهش وزن، از بین بردن چربی‌ها، کاهش فشار خون و بهبود میزان انرژی مورد نیاز بدن استفاده کنند.

چه کسانی نمی‌توانند از قرص قهوه سبز استفاده کنند؟

مصرف قهوه سبز به شکل خود قهوه یا به‌شکل قرص لاغری قهوه سبز محدودیت مصرف دارد و توصیه می‌شود که پیش از اقدام به مصرف محصول حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

افراد زیر نمی‌توانند از قرص قهوه سبز استفاده کنند:

 • خانم‌های باردار و شیرده
 • افراد زیر ۱۴ سال
 • بیماران دارای فشار خون
 • بیماران کلیوی
 • بیماران دیابتی
 • مصرف قرص لاغری قهوه سبز در دوران پریودی ممنوع است.

 

بهترین روش کاهش وزن برای تو چیه؟

فواید قرص لاغری قهوه سبز

بسیاری از فواید قهوه سبز را می‌شناسید، این فواید در قرص لاغری قهوه سبز هم وجود دارند. موارد زیر از خواص قرص قهوه سبز است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید:

 • چربی‌سوزی بیشتر
 • تنظیم فشار خون
 • کاهش کلسترول
 • کنترل قند خون
 • کاهش اشتها
 • بهبود عملکرد قلبی-عروقی
 • ازبین‌بردن رادیکال‌های آزاد
 • جذب قند کمتر
 • خاصیت آنتی‌اکسیدانی
 • هضم بهتر غذا
 • جلوگیری از جذب چربی غذا در روده
 • افزایش سوخت‌وساز بدن
 • افزایش مقاومت در ورزشکاران
 • بالا بردن میزان انرژی و خستگی ناپذیری
 • سفتی و لطافت پوست.

قهوه سبز فوایدی مانند کاهش فشار خون، لاغری، کنترل قند خون، تقویت سلامت قلب، خواص آنتی‌اکسیدانی دارد و باعث هضم بهتر غذا می‌شود.

عوارض قرص قهوه سبز فواید قرص لاغری قهوه سبز تداخلات دارویی قرص لاغری قهوه سبز
اختلال در خواب چربی‌سوزی بیشتر آسپرین
بیقراری و ایجاد اضطراب تنظیم فشار خون ناپروکسن
اختلال گوارشی مانند رفلاکس معده یا روده تحریک‌پذیر کاهش کلسترول دیکلوفناک
افزایش ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی کنترل قند خون کلوپیدوگرل
سفت شدن دیواره عروق قلبی کاهش اشتها هپارین

برخی از عوارض، مزایا و تداخلات دارویی قرص قهوه سبز

بهترین زمان خوردن قهوه سبز برای لاغری

عوارض قرص قهوه سبز چیست؟

درست است که قهوه سبز یا قرص لاغری قهوه سبز از منبع گیاهی است و عوارض خطرناک سایر قرص‌های لاغری مثل سنگینی قفسه سینه، تپش قلب، افت فشار یا حالت تهوع را ندارد، اما همانند هر محصول دیگری احتمال بروز عوارض هم دارد مانند:

 • اختلال در خواب
 • بیقراری و ایجاد اضطراب
 • اختلال گوارشی مانند رفلاکس معده یا روده تحریک‌پذیر
 • افزایش ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی
 • سفت شدن دیواره عروق قلبی
 • فشار به سلول‌های چشم
 • پوکی استخوان به‌خاطر دفع کلسیم در بلند مدت
 • افت فشار.

بهترین قیمت فروش قهوه گانودرما را از ما بخواهید.

تداخلات دارویی قرص لاغری قهوه سبز

کافئین موجود در قهوه سبز یا قرص لاغری قهوه سبز با داروهای ضد انعقاد خون، داروهای افسردگی، داروهای آسم و داروهای زیر تداخلات دارویی ایجاد می‌کند:

 • آسپرین
 • ناپروکسن
 • دیکلوفناک
 • کلوپیدوگرل
 • هپارین
 • ایبوپروفن
 • وارفارین.

برای جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی احتمالی ناشی از تداخلات دارویی با مصرف قهوه سبز بهتر است پیش از مصرف حتما از دکتر داروساز مشاوره دارویی بگیرید. مشاوره با دکتر داروساز کمک می‌کند ریسک تداخلات دارویی قهوه سبز با داروهای مصرفی‌تان را به حداقل برسانید. می‌توانید از وب‌سایت دکترتو مشاوره دارویی آنلاین بگیرید.

مصرف کافئین می‌تواند اثر ضدپلاکتی داشته باشد و به ‌همین دلیل برای مصرف همزمان قرص قهوه سبز با مکمل‌های ضد انعقاد مثل جنسینگ، سیر، زنجبیل، آنزلیکا، میخک و جینکوبیلوبا باید جانب احتیاط را رعایت کنید.

قهوه سبز حاوی تانن است که اثر داروهیا فنوتیازین (فلوفنازین، کلرپرومازین، هالوپریدول، تیوریدازین و تری فلوئوپرازین) را پایین می‌آورد. مصرف همزمان قهوه سبز با داروهای قلبی-عروقی و بیماری‌های اعصاب و روان به ‌خاطر وجود کافئین از موارد احتیاط است که در مورد آن باید با مشورت پزشک مصرف شود.

از دیگر موارد منع مصرف در کودکان است، چرا که کافئین موجود در این قرص عوارض شدیدتری نسبت به بزرگسالان در کودکان ایجاد می‌کند. مصرف آن در بارداری هم ممنوع است و در دوران شیردهی هم حتما پیش از مصرف باید با پزشک مشورت کنید.

اختلالات اضطرابی، انعقادی، دیابت، مشکلات گوارشی، اسهال، فشار خون بالا، گلوکوم و کلسترول بالا از دیگر موارد منع مصرف قرص لاغری قهوه سبز هستند.

استفاده از قرص لاغری قهوه سبز در بارداری

مصرف قرص لاغری قهوه سبز همانند هر قرص لاغری دیگر در دوران بارداری برای سلامت جنین خطرناک است، چرا که این قرص لاغری باعث افزایش متابولیسم بدن مادر شده و روی سلامت جنین هم تاثیر سوء می‌گذارد. به ‌علاوه اینکه تحت تاثیر مصرف قرص لاغری به‌ دلیل فرایند کالری‌سوزی و دفع چربی فرد دفع ادرار و مدفوع بیشتری دارد و به این ترتیب، بیشتر مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز جنین از بدن مادر دفع شده و احتمال تولد نوزاد نارس افزایش پیدا می‌کند.

استفاده از قرص لاغری قهوه سبز در شیردهی

داروهایی که مادر در دوره شیردهی مصرف می‌کند از طریق شیر به نوزاد منتقل می‌شوند. مصرف قرص لاغری قهوه سبز در شیردهی بهتر است با مشورت پزشک انجام شود.

قرص هزال بهتر است یا قرص قهوه سبز؟

از ترکیب گیاهان مختلفی مانند رازیانه، زیره سیاه، سداب، زنیان، بوره ارمنی، مرزنجوش و اشق تولید می‌شود که گیاهان دارای خواص چربی‌سوزی هستند و باعث کاهش وزن می‌شوند. قرص هزال یک ترکیب گیاهی به ادعای تولید‌کنندگان آن است که از خواص گیاهان دارویی برخوردار است و همین مزیت این قرص نسبت به سایر قرص‌های لاغری محسوب می‌شود. عدم ایجاد حالت مسهلی که مواد مفید و مغذی بدن را حفظ کرده و آسیبی به جدار داخلی روده نمی‌زند از فواید قرص هزال هستند.

قرص هزال همانند قرص گرین کافی باعث کالری‌سوزی و از‌بین‌بردن چربی‌های اضافی، کاهش اشتها، و کاهش جذب قند می‌شود. قرص لاغری قهوه سبز عوارض خطرناک سایر قرص‌های لاغری مثل سنگینی قفسه سینه، تپش قلب، افت فشار یا حالت تهوع را ندارد.

جهت خرید قهوه موکا دکتر بیز از نمایندگی اصلی این شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

 

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا